Najważniejsze #informacje ze świata mediów

Browse By

Majówkowe propozycje Radia Złote Przeboje

Radio Złote Przeboje przygotowało specjalną ramówkę na długi majowy weekend. W Święto Pracy słuchacze stacji posłuchają opowieści o najciekawszych zawodach świata, w Dniu Flagi dowiedzą się więcej o muzycznych barwach, a w rocznicę uchwalenia Konstytucji 3 maja poznają inne przełomowe wynalazki Polaków. Dodatkowo przez całą majówkę będą mogli wygrać zestawy do karaoke w konkursie „Śpiewnik Marcina Prokopa”.

W pierwszomajowy poniedziałek od godz. 8:00 Kuba Mędrzycki będzie opowiadał o najdziwniejszych, najbardziej nietypowych i spektakularnych zawodach na świecie. W programie „Zawodowcy w Radiu Złote Przeboje” przybliży zajęcia takie jak fotograf i opiekun wyspy na Pacyfiku czy treser żurawi.

Od godz. 12:00 w audycji „Ważny głos w Radiu Złote Przeboje” Jerzy ‘Elvis’ Telesiński porozmawia z legendarnymi polskimi głosami, m.in. Tomaszem Knapikiem i Jarosławem Boberkiem.

Na wieczorne „Piosenki kontrolowane w Radiu Złote Przeboje” zaprosi słuchaczy Tomasz Brhel, który w godz. 16:00-20:00 porozmawia z gwiazdami, które musiały walczyć o swoje piosenki z cenzurą.

We wtorkowy poranek, 2 maja br. na wiosenne leniuchowanie zaprosi słuchaczy Katarzyna Dowbor, którą w jej ogrodzie odwiedzi Piotr Jaworski.

Od godz. 12:00 w audycji „A w sercu ciągle maj!” Agnieszka Kasprzyk opowie o największych miłościach, najgorętszych romansach i stałych związkach w show biznesie.

Wieczorna propozycja stacji w Dniu Flagi to „Kolorowy Świat w Radiu Złote Przeboje”, czyli audycja Jarosława Budnika o wszystkim, co kolorowe. Prowadzący opowie o najważniejszych barwach w muzyce, różnokolorowych włosach gwiazd i kolorze roku Pantone.

W środę, 3 maja br. od godz. 8:00 Tomasz Brhel będzie rozmawiał o języku polskim z vlogerką Pauliną Mikułą.

W południe na audycję „Taaaka sztuka w Radiu Złote Przeboje” zaprosi słuchaczy Jerzy ‘Elvis’ Telesiński, który zaprezentuje niezwykłe wydarzenia sceniczne, największe koncerty i rekordowe sprzedaże płyt.

Na koniec dnia Radio Złote Przeboje zaproponuje słuchaczom audycję „Dobre Bo Polskie w Radiu Złote Przeboje”. Od godz. 16:00 Piotr Jaworski będzie opowiadał o wynalazkach i niezwykłych, mniej znanych odkryciach, których dokonali Polacy.

Od poniedziałku do środy, od godz. 20:00 do północy na słuchaczy Radia Złote Przeboje będzie czekało wyjątkowe, konkursowe pasmo. W programie, który poprowadzą zamiennie Wojtek Babiarczyk i Kuba Mędrzycki do wygrania będą zestawy karaoke w konkursie „Śpiewnik Marcina Prokopa”. Zadaniem słuchaczy będzie odgadnięcie jaką piosenkę nuci Marcin Prokop.

Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Pin on PinterestPrint this pageEmail this to someone

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *