Najważniejsze #informacje ze świata mediów

Browse By

Wyjątkowe wydanie „Gazety Wyborczej” na majówkę

Redakcja „Gazety Wyborczej” przygotowała dla swoich czytelników specjalne wydanie na majówkę, które ukaże się w sobotę, 29 kwietnia br. Specjalny numer zawiera „Magazyn Świąteczny” powiększony o specjalne strony „Dużego Formatu” i „Ale Historii” oraz „Wysokie Obcasy”.

W majówkowym wydaniu „Gazety Wyborczej” znajdzie się jeszcze więcej treści do czytania na długi weekend w aż trzech tygodnikach: „Magazynie Świątecznym”, „Wysokich Obcasach” oraz „Dużym Formacie”.

W „Magazynie Świątecznym” będzie można przeczytać m.in. rozmowę Doroty Wodeckiej z Robertem Biedroniem, prezydentem Słupska, artykuł podsumowujący 100 dni prezydentury Donalda Trumpa i wywiad z reżyserem serialu internetowego „Ucho Prezesa”.

W „Dużym Formacie” czytelnicy znajdą m.in. tekst Grzegorza Szymanika o tym, jak pracodawcy oszukują pracowników z najniższymi zarobkami, a w najnowszym numerze „Wysokich Obcasów” artykuł Bartosza Zwierza, który wyjaśni, za co Niemcy pokochali Polki i serial „Niech Magda to zrobi”.

Majówkowa „Gazeta Wyborcza” będzie dostępna w punktach sprzedaży prasy w sobotę, 29 kwietnia br., a jej cena to 5,99 zł.

Wydanie wspiera kampania promocyjna realizowana w radiu (stacje Grupy Radiowej Agory, RMF FM) oraz autopromocja w serwisie Wyborcza.pl i w „Gazecie Wyborczej”. Kreację reklamową przygotował Dział marketingu „Gazety Wyborczej”.

Kolejne wydania „Gazety Wyborczej” ukażą się we wtorek, 2 maja br. (wraz z tygodnikiem „Mój biznes. Ludzie, praca, innowacje”) i w czwartek, 4 maja br.

Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Pin on PinterestPrint this pageEmail this to someone

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *