Najważniejsze #informacje ze świata mediów

Browse By

„Wysokie Obcasy” są pełnoletnie

W kwietniu tygodnik „Wysokie Obcasy” kończy 18 lat. Wydanie, które ukaże się już jutro – w sobotę, 15 kwietnia br., będzie wydaniem jubileuszowym. Jego tematem przewodnim będzie dorastanie i dojrzałość. Z okazji urodzin „Wysokie Obcasy” przygotowały również specjalny prezent dla czytelniczek – do poniedziałku, 24 kwietnia br. włącznie mogą bez ograniczeń czytać wszystkie treści znajdujące się w serwisie Wysokieobcasy.pl.

– Nie bójmy się i bądźmy otwarte, otwarci na to, co nadchodzi. Tego życzę 18-latkom, tego życzę nam wszystkim – byśmy szli w przyszłość z poczuciem, które towarzyszy odkrywcom, aktywistom, artystom, zakochanym – pisze we wstępniaku redaktorka naczelna Paulina Reiter.

Z okazji urodzin redakcja zaprosiła do siebie czytelniczki, które również kończą 18 lat. Przez jeden dzień obserwowały, jak powstaje tygodnik i pomagały redagować artykuły do serwisu Wysokieobcasy.pl. W jubileuszowym wydaniu redakcja publikuje również listy, które przesłały do redakcji. Powstała z nich opowieść o tym, co myślą i co czują współczesne nastolatki.

Redakcja pisze także o założycielkach incjatywy #MamyGłos – licealistkach, które prowadzą warsztaty z przedsiębiorczości, organizują konsultacje z psycholożką i wydały feministyczną kolorowankę. – Co możemy robić dla feminizmu w Polsce? Możemy głośno mówić młodym dziewczynom: „Dacie radę”. I to robimy – mówią w wywiadzie.

W wydaniu Małgorzata Liszyk-Kozłowska psychoterapeutka z Pracowni Rozwoju Osobistego MALIKO mówi o tym czym różni się dojrzałość od dorosłości oraz jak ocenić, czy ktoś jest dojrzały.

„Wysokie Obcasy” to magazyn skierowany do kobiet, które chcą się rozwijać, są świadome siebie i swoich potrzeb. To jedyny tygodnik, który oprócz niebanalnych, zaangażowanych społecznie i kulturowo treści, oferuje czytelniczkom udział w wyjątkowej kobiecej wspólnocie. Portrety bohaterek inspirują i dodają odwagi, aby iść własną drogą, a tematy lifestyle’owe pokazują, jak żyć radośnie oraz mądrze dbać o ciało i ducha. „Wysokie Obcasy” pojawiają się co sobotę z „Gazetą Wyborczą”, która od lat jest największym opiniotwórczym dziennikiem w Polsce.

Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Pin on PinterestPrint this pageEmail this to someone

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *