Najważniejsze #informacje ze świata mediów

Browse By

Kasia Moś w „Misja Pies”

Polacy kochają psy i coraz częściej je przygarniają. Również gwiazdy znane z czerwonego dywanu i pierwszych stron gazet świecą przykładem i chętnie pomagają psom ze schronisk. W ostatnim odcinku „Misji Pies” poznaliśmy suczkę Lidzię, na której adopcję zdecydowała się piosenkarka Kasia Moś.

Kasia Moś, reprezentantka Polski na konkursie Eurowizji, sama ma w domu kilka psów i podobnie jak Joanna Krupa, chętnie włącza się w inicjatywy na rzecz zwierząt. W ostatnim odcinku „Misji Pies”, prowadząca pomogła Kasi w procesie adopcji nowego psiaka. Już w najbliższą sobotę widzowie przekonają się, jak piosenkarka i pozostali domownicy zareagują na nowego członka rodziny.

Poznamy także Jack Russell teriera Jacka i jego opiekunów. To pies o dużym temperamencie i niespożytkowanej energii. Psi bohater okaże się wyzwaniem także dla naszych specjalistów, którzy wspólnie spróbują znaleźć rozwiązanie dla jego niesfornego zachowania.

Dzięki programowi „Misja Pies” miłośnicy i właściciele czworonogów mogą dowiedzieć się więcej o tym, jak wychowywać psy, a marka Pedigree®, główny sponsor i pomysłodawca formatu, podpowiada widzom jak istotne jest kompletne i zbilansowane żywienie zwierząt. Prowadząca program Joanna Krupa i towarzyszący jej specjaliści – lekarz weterynarii i zwierzęca behawiorystka przemierzają Polskę, by promować odpowiedzialną adopcję i pomóc ludziom lepiej zrozumieć psy.

„Misja Pies” zostanie wyemitowana już w tę sobotę na antenie TVN o godzinie 16:25. Powtórki programu można oglądać w poniedziałki o 21:25 na antenie TVN Style, we wtorki o 00:05 na antenie TVN oraz online w TVN Player.

Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Pin on PinterestPrint this pageEmail this to someone

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *