Najważniejsze #informacje ze świata mediów

Browse By

Cisowianka Perlage z Eurosportem na rajdzie Mille Miglia 2017

Już 18 maja rusza jubileuszowa, 90-ta edycja rajdu zabytkowych samochodów MilleMiglia 2017. Po raz drugi, oficjalnym partnerem wydarzenia została marka CisowiankaPerlage. Dzięki strategicznej współpracy z Eurosportem, widzowie będą mieli okazję śledzić przebieg wyścigu na platformach Eurosportu i wspólnie z Teamami Perlage celebrować to niesamowite motoryzacyjne święto.

MilleMiglia2017 to bezprecedensowe wydarzenie dla wszystkich miłośników zabytkowych aut. Dzięki partnerstwumarki CisowiankaPerlagez Eurosportem, tegoroczna edycja w szczególny sposób zapisze się w pamięci polskich widzów. Będą oni mieli możliwość śledzenia wydarzeń na trasie rajdu zarówno za pośrednictwem kanałówsocial media, jak również w telewizji i poprzez aplikację Eurosport.com. Specjalnie dla polskich fanów, Eurosport uruchomi studio eksperckie na Facebooku, gdzie dostępne będą relacje na żywo z rajdu oraz komentarze ekspertów zapraszanych do studia, którzy podzielą się najciekawszymi historiami i ciekawostkami na temat wyścigu. Co więcej, wspólnie z CisowiankąPerlage zorganizowany zostanie konkurs, w którym można wygrać limitowane albumy MilleMiglia.

 

– Partnerstwo z marką CisowiankaPerlage to kolejny, znakomityprzykład kampanii realizowanej w ramach naszej oferty Eurosport Experience – holistycznego podejścia wykorzystującego w pełni potencjał magnetyzmu, które niesie ze sobą sportowa rywalizacja. Emocje kibiców trudno porównać do odbioru jakiegokolwiek innego rodzaju kontentu. Cieszymy się, że marka CisowiankaPerlage obdarzyła nas zaufaniem, decydując się na partnerstwo przy legendarnym, włoskim wyścigu.” – podkreślił Jacek Szymczyk, Ad Sales Director Discovery w Polsce.

– MilleMiglia to niewątpliwie wielkie sportowe święto; niezwykły wyścig łączący w sobie historię motoryzacji, tradycję, nowoczesność i szyk, jakiego nadają mu startujące samochody. Przy tak prestiżowym wydarzeniu chcieliśmy pracować z najlepszymi. Dlatego też wybraliśmy Eurosport. Kto wie lepiej, jak pokazać pasję, rywalizację, emocje i prestiż MilleMiglia, jak nie kanał, który relacjonuje największe sportowe imprezy świata? – dodaje Agata Berndt-Wazelin, PR Manager Cisowianki.

Produkt Eurosport Experience zadebiutował na polskim rynku w ubiegłym roku, jako pierwsza tego typu oferta pozwalająca powiązać markę z prestiżowymi wydarzeniami sportowymi. Zakłada ona o wiele szersze spektrum działań niż standardowy sponsoring relacji sportowych, łącząc w sobie działania na antenie i poza nią. Oprócz takich narzędzi, jak unikalny brandedcontent, zaangażowanie sportowców i ekspertów, dedykowane aplikacje, cross-promocje, czy pakiet hospitality, zespół Brand Partnership Discovery Media oferuje swoim klientom spoty w ekskluzywnym czasie reklamowym wokół największych wydarzeń sportowych transmitowanych przez Eurosport (turniejów Wielkiego Szlema, kolarskich Grand Tourów oraz nadchodzących Igrzysk Olimpijskich w Pjongczang).

Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Pin on PinterestPrint this pageEmail this to someone

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *