Najważniejsze #informacje ze świata mediów

Browse By

Wkrótce nowy kanał Eska TV Extra – znamy logo

Jak wynika z ustaleń „Presserwisu” i Press.pl Grupa ZPR Media chce zrezygnować z nadawania kanału 8TV. Jego miejsce na multipleksie ponownie ma zająć Eska TV. Natomiast kablowo-satelitarna Eska TV ma nadawać pod zmodyfikowaną nazwą – Eska TV Extra. W jednej z reklam nadawcy opublikowano już logotyp nowej stacji telewizyjnej.

Materiał, w którym widoczne jest logo Eski TV Extra został zamieszczony w Nr 5/2017 (76) miesięcznika branży telewizyjnej „TELE PRO”. Znak graficzny kanału nawiązuje do telewizyjnej Eski – został dodany jedynie charakterystyczny dopisek „extra”.

8TV to stacja telewizyjna o charakterze rozrywkowo-muzycznym. Prezentuje popularną i pogodną muzykę współczesną: głównie POP, a także największe hity lat 80-tych i 90-tych. W ofercie programowej 8TV znajdują się również programy o charakterze rozrywkowym, programy programy poradnikowe oraz seriale.

ESKA TV to kanał muzyczno-rozrywkowy – lider na rynku telewizyjnych kanałów tematycznych dedykowanych młodym ludziom w wieku 15-34 lat. Został stworzony w oparciu o Radio ESKA – największą w Polsce sieć lokalnych stacji radiowych realizujących format CHR – Contemporary Hit Radio, czyli Hity na Czasie. W ESKA TV można zobaczyć najnowsze klipy artystów znanych z anteny Radia ESKA, a także ekskluzywne wywiady, plotki o gwiazdach show-biznesu, informacje o muzycznych wydarzeniach w kraju i na świecie.

Grupa ZPR Media to jedna z pierwszych polskich grup mediowych, której początki sięgają 1982 roku. Poza kanałami telewizyjnymi jest właścicielem dziennika „Super Express”, Wydawnictwa Murator, Radia Eska oraz wielu innych silnych marek, prasowych, radiowych i internetowych.

Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Pin on PinterestPrint this pageEmail this to someone

One thought on “Wkrótce nowy kanał Eska TV Extra – znamy logo”

  1. AG says:

    Słabe jest to logo :/

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *