Najważniejsze #informacje ze świata mediów

Browse By

„Psychologia. Uzależnienia – wszystko co musisz wiedzieć” – specjalne wydanie „Wysokich Obcasów”

Kto i dlaczego i się uzależnia, jak zerwać z nałogiem i wyjść z pułapki współuzależnienia – to pytania, na które można znaleźć odpowiedzi w wydaniu „Psychologia. Uzależnienia – wszystko, co musisz wiedzieć”. Pismo ukaże się jutro – w środę, 26 lipca.

– Cienka jest granica między pomaganiem a pomaganiem za bardzo. Granica między pracą, która ekscytuje i wkręca a wypalającym pracoholizmem. Między bieganiem co rano dla endorfin i smukłych ud a ćwiczeniami, które zastępują życie. Między seksualną przyjemnością a seksualnym przymusem. Między częstym zaglądaniem na Fejsa a bezdechem z powodu braku lajków pod komentarzem czy zdjęciem – mówi Ewa Wieczorek, redaktor naczelna „Wysokich Obcasów”.
.
Wydanie „Psychologia. Uzależnienia – wszystko co musisz wiedzieć” zostało podzielone na sześć rozdziałów dotyczących mechanizmów uzależnień, alkoholizmu, pracoholizmu, seksoholizmu, narkotyków i cybernałogów. W każdym z nich czytelnicy znajdą teksty poradnikowe oraz wywiady ze znanymi i cenionymi psychologami, a także psychoterapeutami.

Pismo kosztuje 13,99 zł i liczy 124 strony w formacie 205×270 mm. Wspiera je autopromocja przygotowana przez Dział marketingu „Wysokich Obcasów”.

Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Pin on PinterestPrint this pageEmail this to someone

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *