Najważniejsze #informacje ze świata mediów

Browse By

Premiery filmowe (DVD, Blu-ray) – październik 2017

Premiery filmowe na DVD i Blu-ray na miesiąc październik 2017 r., oto wybrane przez nas propozycje godne polecenia, kupienia i obejrzenia w domu:

Baywatch. Słoneczny patrol (Baywatch)

Gatunek: komedia, akcja (USA, 2017)

Dystrybutor: Imperial – Cinepix

Wersja filmu: polski lektor, polskie napisy

Reżyseria: Seth Gordon

Obsada: Dwayne Johnson

Data premiery: 04-10-2017

 

 

Opis: Dwayne Johnson i Zac Efron łączą siły i wykraczają daleko poza zakres swoich obowiązków w tej znakomitej, naładowanej akcją, przezabawnej komedii. Gdy niebezpieczna fala przestępczości dociera na plażę, legendarny porucznik Mitch Buchannon (Johnson) przewodzi elitarnej grupie najlepszych ratowników – ich misja ma dowieść, że niepotrzebna jest odznaka, by stać na straży bezpieczeństwa i uratować Zatokę. Dołącza do nich trójka ambitnych rekrutów z byłym olimpijczykiem Mattem Brodym (Efron) na czele, którzy porzucili beztroski surfing na rzecz tajnej służby, chcąc dopaść bezwzględną bizneswoman (Priyanka Chopra, serial TV Quantico) i zniweczyć jej przebiegły plan zagrażający przyszłości Zatoki. Daj się ponieść dynamicznej akcji w filmie, który krytycy zgodnie okrzyknęli „gorącym, kuszącym i nieprzyzwoicie śmiesznym!”

 

Dalida. Skazana Na miłość - Azuelos LisaDalida. Skazana na miłość (Dalida)

Gatunek: biograficzny, dramat, muzyczny (Francja, 2016)

Dystrybutor: Best Film

Wersja filmu: polski lektor, polskie napisy

Reżyseria: Lisa Azuleos

Obsada: Sveva Alviti

Data premiery: 05-10-2017

 

 

Opis: Niezwykła, oparta na faktach, historia burzliwego i pełnego namiętności życia Dalidy – Marilyn Monroe sceny disco. Artystka wszechstronna, miss Egiptu, zdobywczyni 70-ciu złotych płyt. Urodą porównywana do Kleopatry, była uwielbiana przez publiczność na całym świecie. Na scenie wszystko czego dotknęła stawało się złotem, przeciwnie w życiu osobistym. Szaleńczo poszukiwała miłości, a zakochanych adoratorów doprowadzała do obłędu, a nawet śmierci. Dla jednych dumna i zimna femme fatale, dla innych zagubiona piękność, która przyciągała niewłaściwych mężczyzn. Porywający portret niezwykłej kobiety, uwielbianej przez miliony, lecz niezrozumianej przez nikogo.

 

Mumia (The Mummy)

Gatunek: fantasy, przygodowy (USA, 2017)

Dystrybutor: Filmostrada

Wersja filmu: polski lektor, polskie napisy

Reżyseria: Alex Kurtzman

Obsada: Tom Cruise, Russell Crowe

Data premiery: 09-10-2017

 

 

 

Opis: Tom Cruise jest bohaterem spektakularnego widowiska, opartego na legendzie, którą fascynują się kultury całego świata od początku cywilizacji. Mumia starożytnej księżniczki (Soia Boutella), której przemocą odebrano władzę i pochowano w grobowcu na środku pustyni, powraca do życia w naszych czasach. Narastające przez tysiąclecia zło budzi grozę nie do ogarnięcia przez człowieka. Od piasków Bliskiego Wschodu po współczesny Londyn Mumia zadziwia, przeraża i pobudza wyobraźnię.

 

Wonder Woman 

Gatunek: akcja, sci-fi (Chiny, Hongkong, Kanada, Nowa Zelandia, USA, Wielka Brytania, Włochy, 2017)

Dystrybutor: Galapagos

Wersja filmu: polski dubbing, polskie napisy

Reżyseria: Patty Jenkins

Obsada: Chris Pine, Connie Nielsen, Ronin Wright

Data premiery: 11-10-2017

 

 

Opis: Hit kinowy! Superprodukcja DC z Gal Gadot w tytułowej roli. Zanim stała się Wonder Woman, była Dianą, księżniczką Amazonek. Wychowała się na odległej, rajskiej wyspie. Pewnego dnia rozbił się tam amerykański pilot, który opowiedział Dianie o wielkim konflikcie ogarniającym świat. Księżniczka porzuciła więc swój dom przekonana, że może powstrzymać zagrożenie. W walce u boku ludzi odkrywa pełnię swojej mocy… i swoje prawdziwe przeznaczenie.

 

Król Artur: Legenda miecza (King Arthur: Legend of the Sword)

Gatunek: dramat, przygodowy (Australia, USA, Wielka Brytania, 2017)

Dystrybutor: Galapagos

Wersja filmu: polski lektor, polskie napisy

Reżyseria: Guy Ritchie

Obsada: Charlie Hunnam, Katie McGrath, Annabelle Wallis, Djimona Hounsou, Jude Law, Eric Bana, David Beckham

Data premiery: 25-10-2017

 

 

Opis: Uznany reżyser Guy Ritchie wnosi swój dynamiczny styl do klasycznej opowieści o Excaliburze w nowej, pasjonującej interpretacji legendy arturiańskiej. Gdy ojciec Artura zostaje zamordowany, a jego wuj przejmuje tron, chłopak trafia na ulicę, by dorastać w znoju i trudzie w podejrzanych zaułkach miasta. Jego życie odmieni się nie do poznania, gdy wyciągnie z kamienia miecz Excalibur i odkryje swoje prawdziwe dziedzictwo.

 

W starym, dobrym stylu (Going in Style)

Gatunek: komedia (USA, 2017)

Dystrybutor: Galapagos

Wersja filmu: polski lektor, polskie napisy

Reżyseria: Zach Braff

Obsada: Morgan Freeman, Michael Caine, Alan Arkin

Data premiery: 31-10-2017

 

 

Opis: Morgan Freeman, Michael Caine i Alan Arkin łączą siły jako wieloletni kumple Willie, Joe i Al, którzy po raz pierwszy w życiu schodzą na złą drogę, gdy odkrywają, że ich fundusze emerytalne przepadły. Aby dalej móc opłacać rachunki i wspierać bliskich, zdesperowani przyjaciele stawiają wszystko na jedną karę i decydują się napaść na bank odpowiedzialny za utratę ich pieniędzy.

Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Pin on PinterestPrint this pageEmail this to someone

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *