Najważniejsze #informacje ze świata mediów

Browse By

Premiery filmowe (DVD, Blu-ray) – wrzesień 2017

Premiery filmowe na DVD i Blu-ray na miesiąc wrzesień 2017 r., oto wybrane przez nas propozycje godne polecenia, kupienia i obejrzenia w domu:

Logan: Wolverine (Logan)

Gatunek: dramat, akcja, sci-fi (Australia, Kanada, USA, 2017)

Dystrybutor: Imperial – Cinepix

Wersja filmu: polski dubbing

Reżyseria: Michael Green

Obsada: Hugh Jackman

Data premiery: 06-09-2017

 

 

Opis: Niedaleka przyszłość. Gdzieś na odludziu, przy granicy z Meksykiem, zmęczony życiem Logan (Hugh Jackman) zajmuje się schorowanym profesorem X (Patrick Stewart). Jednak jego wysiłki, by ukryć się przed światem i ochronić swoje dziedzictwo obracają się wniwecz, gdy pojawia się młody mutant, ścigany przez mroczne siły.

 

Jutro będziemy szczęśliwiJutro będziemy szczęśliwi (Demain tout commence)

Gatunek: dramat, komedia (Francja, Wielka Brytania, 2017)

Dystrybutor: Monolith Films

Wersja filmu: polski lektor, polski dubbing

Reżyseria: Hugo Gélin

Obsada: Omar Sy

Data premiery: 13-09-2017

 

 

Opis: Omar Sy („Nietykalni”) w zabawnej i wzruszającej opowieści o miłości, która wszystko stawia na głowie i o szczęściu, które spada jak grom z jasnego nieba. Samuel uwielbia swoje beztroskie życie na Lazurowym Wybrzeżu. Znakomicie odnajduje się w towarzystwie pięknych turystek i ani myśli o ustatkowaniu się. Jednak los ma wobec niego zupełnie inne plany. Pewnego dnia na plaży zjawia się Kristin – jedna z jego przelotnych przyjaciółek i wręcza mu bardzo szczególny prezent. „To twoja córka” – mówi i znika. Od tej chwili Samuel staje się pełnoetatowym samotnym tatą maleńkiej Glorii. O dzieciach nie ma pojęcia, bardzo dobrze wie tylko skąd się biorą. Z biegiem czasu jednak staje się tatą, który nie wyobraża sobie życia bez ukochanej córeczki. Jednak gdy Gloria ma 8 lat, na horyzoncie niespodziewanie pojawia się Kristin. Szczęśliwy świat znów staje na głowie…

 

Strażnicy Galaktyki vol.2 (Guardians of the Galaxy Vol. 2)

Gatunek: akcja, sci-fi (USA, 2017)

Dystrybutor: Galapagos

Wersja filmu: polski dubbing

Reżyseria: James Gunn

Obsada: Chris Pratt, Zoe Saldana, Dave Bautista, Kurt Russell, Michael Rooker

Data premiery: 20-09-2017

 

Opis: Strażnicy Galaktyki vol. 2 Studia Marvel to kontynuacja podróży po odległych zakątkach kosmosu w rytm przebojów z nowej składanki Awesome Mixtape #2! Nowo powstała rodzina Strażników będzie walczyć o przetrwanie, próbując przy okazji rozwikłać zagadkę pochodzenia Petera Quilla. Dawni wrogowie staną się sojusznikami, a w nieustannie poszerzającym się filmowym uniwersum Marvela zagoszczą nowe, znane z kart komiksu postaci.

 

Małżeńskie porachunki - Bornedal OleMałżeńskie porachunki (Dræberne fra Nibe)

Gatunek: komedia kryminalna (Dania, 2017)

Dystrybutor: Best Film

Wersja filmu: polski lektor, polskie napisy

Reżyseria: Ole Bornedal

Obsada: Marcin Dorociński

Data premiery: 21-09-2017

 

 

Opis: Co zrobić, kiedy nie układa się w małżeństwie ? Zadzwonić po Marcina Dorocińskiego? Marcin Dorociński jakiego jeszcze nie znacie, w przebojowej komedii o tym, że czasem taniej jest wynająć płatnego zabójcę, niż rozwieść się po kilkunastu latach małżeństwa! Ib i Edward mają już dość swoich żon oraz dotychczasowego życia i chętnie zakosztowaliby na nowo swobody. Przy kieliszku snują misterny plan, a potem wynajmują płatnego zabójcę, który ma im pomóc odzyskać wolność. Dużo oszczędniej jest zatrudnić mordercę na zlecenie niż rozwieść się po kilkunastu latach małżeństwa! Przyjaciele nie doceniają jednak swoich żon i nieoczekiwanie to oni muszą zacząć obawiać się o swoje życie.

 

Piraci z Karaibów: Zemsta Salazara (Pirates of the Caribbean: Dead Men Tell No Tales)

Gatunek: fantasy, przygodowy (Australia, USA, 2017)

Dystrybutor: Galapagos

Wersja filmu: polski dubbing, polskie napisy

Reżyseria: Joachim Rønning, Espen Sandberg

Obsada: Johnny Depp, Javier Bardem, Orlando Bloom, Geoffrey Rush, Kaya Scodelario, Paul McCartney

Data premiery: 27-09-2017

 

Opis: Disney i producent Jerry Bruckheimer prezentują kolejną porywającą opowieść z serii Piraci z Karaibów. Wyrusz w rejs z kapitanem Jackiem Sparrowem (Johnny Depp) i staw czoło upiornym marynarzom pod wodzą przerażającego kapitana Salazara (Javier Bardem), który w czasie ucieczki z Diabelskiego Trójkąta poprzysiągł zemstę na Jacku i wszystkich piratach na morzu. „Piraci z Karaibów: Zemsta Salazara” to epicka produkcja pełna humoru, napięcia i niesamowitych efektów specjalnych!

Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Pin on PinterestPrint this pageEmail this to someone

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *