Najważniejsze #informacje ze świata mediów

Browse By

„Psychologia pracy” – wydanie specjalne „Wysokich Obcasów”

Jak się nie wypalić i pracować nie tylko dla pieniędzy? – na to pytanie czytelnicy znajdą odpowiedź w specjalnym wydaniu „Psychologia pracy”, które ukazało się dziś – w środę, 27 września. Wydanie zawiera 20 rozmów z najlepszymi psychologami z Polski i ze świata.

– Czym jest dla nas praca? Życiem czy zarabianiem na życie? Czy umiemy stawiać granicę między pracą a czasem wolnym? Powinniśmy, bo wymęczony człowiek pracuje źle, schematycznie, powtarza błędy. Zresztą spójrzmy na Francuzów – niedawno uchwalili prawo zakazujące wysyłania służbowych maili w czasie wolnym, w dodatku mimo że pracują w tygodniu o pięć godzin krócej od nas, to i tak uchodzą za jeden z bardziej produktywnych narodów w Europie – mówi Karolina Jaroszewicz, redaktor prowadząca wydanie.

W wydaniu można przeczytać o tym, jak znaleźć zdrowy dystans między pracą a czasem wolnym oraz jak dobrze zarządzać sobą i innymi. Ponadto redakcja podpowiada, co zrobić, by nie paść ofiarą mobbingu, jak dogadać się ze współpracownikami, jak nie zostać biurowym kozłem ofiarnym oraz skąd czerpać motywację, by się nie wypalić i efektywnie pracować. 

Pismo kosztuje 13,99 zł i liczy 124 strony w formacie 205×270 mm. Wspiera je autopromocja przygotowana przez Dział marketingu „Wysokich Obcasów”.

Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Pin on PinterestPrint this pageEmail this to someone

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *