Najważniejsze #informacje ze świata mediów

Browse By

„Azja Express” – czas pożegnać kolejną parę

Szósty odcinek oznacza koniec przygody dla dwójki uczestników. Żeby nie odpaść uczestnicy będą musieli zmierzyć się z kolejnymi zadaniami, hinduską rzeczywistością i zapanować nad nerwami.

Pierwsza misja nawiązywała do dosyć nietypowej tradycji i wymagała umiejętności rymowania oraz przeklinania. Czy któraś z par odważy się obrazić swoich przeciwników, czy nikt nie będzie chciał się narazić konkurentom oraz publiczności?

Pierwsza para w punkcie kontrolnym gry miała szansę zagrać o Amulet wart dziesięć tysięcy złotych z parą immunitetową.

Znalezienie noclegu było bardzo trudne, szczególnie dla damskich duetów i doszło do sytuacji, w której musiała interweniować policja.

Przed kolejnym startem prowadząca zaanonsowała złowieszczą czarną flagę. Uczestnicy, którzy pojawią się z nią na mecie, spadają o oczko w klasyfikacji i mogą zostać wyeliminowani, każdy chciał więc zrobić wszystko, aby się jej pozbyć.

Przed metą należało wykonać kolejną dwuetapową misję, która okazała się bardzo trudna. Już wcześniej dowiedzieliśmy się, że handel nie jest najmocniejszą stroną niektórych uczestników, a wizja eliminacji nie wpłynęła pozytywnie na rozwinięcie tych umiejętności.

„Azja Express”, odcinek 6, premiera w środę 11 października o godz. 21:30

Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Pin on PinterestPrint this pageEmail this to someone

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *