Najważniejsze #informacje ze świata mediów

Browse By

TNT zabiera widzów do „Królestwa zwierząt”

Nowy serial TNT opowiada historię siedemnastoletniego Joshua, chłopakaktóry po śmierci matki trafia pod opiekę krewnych w południowej Kalifornii. Szybko okazuje się, że rodzina, z którą do tej pory nie miał kontaktu, prowadzi szemrane interesy, nie zawsze zgodnie z prawem. Premiera w poniedziałek 16 października.

Siedemnastoletni Joshua Cody,traci matkę, która umiera po przedawkowaniu heroiny. Chłopak trafia do południowej Kalifornii pod opiekę swojej babci i jej synów. Na miejscu szybko dostrzega, że nowi krewni utrzymują się prowadząc podejrzane interesy, a zdobyte w ten sposób pieniądze przeznaczają głównie na rozrywkę. Na czele rodziny stoją Janine „Smurf” Cody (w tej roli EllenBarkin) – pewna siebie kobieta, która nie akceptuje sprzeciwów oraz faworyzowany przez nią syn Buz.

Pierwszy sezon serialu stworzonego przez Jonathana Liscoskłada się z dziesięciu odcinków. W obsadzie, poza EllenBarkin, znaleźli się również Scott Speedman, Ben Robson, ShawnHatosy, JakeWeary, Finn Cole, Molly Gordon i Daniella Alonso. Serial powstał w oparciu o film o tym samym tytule, wyreżyserowany przez Davida Michôda.

Premiera „Królestwa zwierząt” 16 października na antenie TNT. W każdy poniedziałek o godz. 21.00 stacja pokaże dwa odcinki serialu.

Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Pin on PinterestPrint this pageEmail this to someone

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *