Najważniejsze #informacje ze świata mediów

Browse By

Boomerang zaprasza na tor „Odlotowych wyścigów”

Ulubieni kierowcy i ich zwariowane pojazdy, wielkie emocje i zacięta rywalizacja – to wszystko czeka na widzów w nowym serialu Boomeranga „Odlotowe wyścigi”. Kreskówka jest remakiem kultowej animacji studia HannaBarbera o tym samym tytule. Start wyścigu i premiera serialu w poniedziałek 20 listopada na antenie Boomeranga.

Wszyscy zawodnicy i ich odlotowe pojazdy zajęli już swoje pozycje i są gotowi do startu.W nowej kreskówce Boomeranga pojawią się Penelopa Samwdzięk, która zawsze ma głowę na karku i większość swojego czasu poświęca na ratowanie innych orazPiękny Piotruś o wielkim sercu i jeszcze większym ego w swoim Turbo-karcie. Nie zabraknie również czarnych charakterów: Ponurej Dwójki – Tinny i Belli oraz DickaDastardly’ego i jego kumplaMuttley’a, którzy zasiądą za kierownicą Rakietowca i są gotowi na wszystko, by tylko wygrać wyścig.

Oprócz postaci znanych z oryginalnej animacji w remake’upojawią się również nowi kierowcy i ich zwariowane pojazdy, a widzowie poznają m.in. siostrę Penelopy – PandoręSamwdzięk. Zacięta rywalizacja będzie odbywała się w wielu widowiskowych i egzotycznych lokalizacjach. Wśród górskich krajobrazów, lawin i eksplozji często dojdzie do czołowych zderzeń.

Pierwszy sezon nowej kreskówki składa się z 80 jedenastominutowych odcinków.„Odlotowe wyścigi” wystartują na antenie Boomeranga już 20 listopada. Emisja codziennie, od poniedziałku do piątku o godz. 16:25.

Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Pin on PinterestPrint this pageEmail this to someone

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *