Najważniejsze #informacje ze świata mediów

Browse By

Canal+ i HBO w ofercie Player.pl

Od dzisiaj kanały z grup Canal+ i HBO są dostępne w ofercie portalu z treściami wideo Player.pl. Oznacza to, że już nie trzeba podpisywać umów z operatorami, aby móc oglądać te kanały.

Dotąd oferowano kanały TVN, kanaly tematyczne platformy nc+ i z grupy Eleven Sports Network. Teraz, zgodnie z zapowiedziami z września, serwis zwiększa zakres współpracy z nc+ i rozpoczyna ją z HBO.

Oferta z kanałami Canal+ nazywa się Player+, zawiera dziewięć kanałów spod szyldu tejże marki oraz kanały TVN, tematyczne nc+, Eurosporty, Discovery Channel, NGC, czy FOX. Cena miesięcznego dostępu wynosi 80 złotych. Kanały Canal+ znalazły się też w ofercie pakietu Max, który kosztuje 100 złotych za trzydzieści dni dostępu.

Dostęp do kanałów HBO można nabyć, posiadając co najmniej pakiet Start Extra (cena 20 zł/30 dni). Dopłata za kanały HBO wynosi 25 złotych za trzydzieści dni.

Teraz już nie trzeba posiadać platformy cyfrowej albo kablówki, aby nabyć dostęp do tych kanałów. Wystarczy posiadać dobre połączenie internetowe, aby mieć płynny odbiór powyższych kanałów.

Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Pin on PinterestPrint this pageEmail this to someone

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *