Najważniejsze #informacje ze świata mediów

Browse By

Eleven Sports startuje z kanałem Eleven Sports 4

20 listopada, wraz ze zmianą nazw i logotypów kanałów grupy Eleven Sports, zostanie uruchomiony nowy kanał o nazwie Eleven Sports 4.

Przez pierwsze trzy miesiące ten kanał będzie dostępny tylko w ofercie platformy nc+, a także w ramach oferty nc+ w Orange. Abonenci nc+ będą mogli go odbierać w pakiecie Extra+ oraz w wyższych bez dodatkowych opłat. Po okresie trzech miesięcy kanał straci wyłączność i będą mogli dołączyć go inni operatorzy – wśród nich jest m.in. Cyfrowy Polsat, Vectra, Netia. Rocznie kanał ma pokazać 250 meczów na żywo, w skład wchodzą mecze La Ligi, Bundesligi, Serie A i Ligue 1.

Przypomnijmy, że 20 listopada kanały grupy Eleven Sports zmienią swoje logotypy i nazwy z Eleven, Eleven Sports i Eleven Extra na Eleven Sports 1, Eleven Sports 2 i Eleven Sports 3. Kanał Eleven Sports 4 będzie czwartym kanałem w portfolio grupy Eleven Sports. Nadawca uzasadnia zmiany w związku ze startem czwartego kanału i idącą za tym potrzebą ujednolicenia nazw w celu efektywniejszej promocji marki.

Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Pin on PinterestPrint this pageEmail this to someone

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *