Najważniejsze #informacje ze świata mediów

Browse By

Real vs Borussia w szóstej kolejce Ligi Mistrzów na antenie Jedynki

Jutro od 20:25 widzowie telewizyjnej Jedynki będą mieli przyjemność oglądać mecz ostatniej kolejki rozgrywek grupowych Ligi Mistrzów na Estadio Santiago Bernabeu pomiędzy Realem Madryt a Borussią Dortmund.

Obie drużyny obecnie nie są w najwyższej formie, Real Madryt notorycznie traci punkty z rywalami, z którymi teoretycznie nie powinni tracić punktow. Dochodzą do tego „wykartkowani” zawodnicy. Nie mniejsze problemy ma drużyna Borussi Dortmund. Zespół Petera Bosza ma ogromne problemy kadrowe, nawet mieli problem ze skompletowaniem zespołu na ostatni mecz grupowy. Wiemy na pewno, że Real i Tottenham zagrają w 1/8 Ligi Mistrzów,Borussia natomiast ma szansę zagrać w 1/16 Ligi Europy. Wydaje się to niemal pewne, gdyż APOEL gra ostatni mecz z Tottenhamem, a porównując tych rywali wychodzi na to, że Tottenham powinien wygrać to starcie.

Mecz skomentuje na antenie Jedynki z Madrytu Maciej Iwański wraz z Mirosławem Trzeciakiem. Gośćmi Jacka Kurowskiego w studiu będą Tomasz Frankowski i Marcin Żewłakow. Po meczu, o 23:05 godzinny magazyn skrótów szóstej kolejki fazy grupowej Ligi Mistrzów.

Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Pin on PinterestPrint this pageEmail this to someone

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *