Najważniejsze #informacje ze świata mediów

Browse By

Zagrajmy! – grudzień 2017

,,Zagrajmy!”, czyli nowości ze świata gier na miesiąc grudzień 2017 r., oto propozycje godne polecenia, zakupienia i pogrania:

Okładka Wolfenstein II: The New Colossus - The Adventures of Gunslinger Joe (PC)Wolfenstein II: The New Colossus – The Adventures of Gunslinger Joe

Wersja gry: język polski i angielski

Wydawca: Bethesda Softworks

Gatunek: akcja

Platforma: PC, PS4, XONE

Data premiery: 04-12-2017

 

Opis: Drugi dodatek DLC, wchodzący w skład przepustki sezonowej do gry Wolfenstein II: The New Colossus studia Machine Games. W rozszerzeniu zatytułowanym The Adventures of Gunslinger Joe wcielamy się w rolę Josepha Stalliona, którego postać mieliśmy już okazję poznać w DLC Episode Zero. Nasz protagonista był niegdyś rozgrywającym w drużynie futbolu amerykańskiego, a obecnie walczy w szeregach ruchu oporu, stawiając czoła nazistom okupującym Stany Zjednoczone. Opisywany dodatek zabiera nas w podróż do zniszczonych wojną miast USA, jak również w przestrzeń kosmiczną. Mechanika rozgrywki nie odbiega w znacznym stopniu od gry macierzystej. Podczas zabawy zajmujemy się przede wszystkim eliminacją zastępów adwersarzy, wśród których pojawiają się zarówno ludzie, jak i rozmaite maszyny bojowe. Podczas eliminacji przeciwników korzystamy zaś z szerokiego i dość wymyślnego arsenału broni palnej.

 

Okładka The Surge: A Walk in the Park (PC)The Surge: A Walk in the Park

Wersja gry: język polski i angielski

Wydawca: Focus Home Interactive

Gatunek: RPG

Platforma: PC, PS4, XONE

Data premiery: 05-12-2017

 

Opis: Dodatek do gry The Surge, w którym trafiamy do CREO World – parku rozrywki stworzonego dla pracowników korporacji CREO. Oprócz nowej lokacji, add-on wprowadza kolejne rodzaje broni, pancerze i implanty zwiększające nasze szanse na polu bitwy. Dopełnieniem całości są niewidziani dotąd adwersarze, na czele z potężnym bossem.

 

Okładka Destiny 2: Curse of Osiris (PC)Destiny 2: Curse of Osiris

Wersja gry: język polski i angielski

Wydawca: Activision Blizzard

Gatunek: akcja

Platforma: PC, PS4, XONE

Data premiery: 08-12-2017

 

Opis: Destiny 2: Curse of Osiris to opracowany z myślą o pecetach dodatek do popularnej gry akcji Destiny 2. Rozszerzenie zabiera nas na powierzchnię planety Merkury, oferując nowe fabularne przygody, kooperacyjne wyzwania, mapy do rozgrywek PvP oraz zremiksowane wersje rajdów.

 

Resident Evil VII: Biohazard – Gold Edition

Wersja gry: język angielski

Wydawca: Capcon

Gatunek: akcja

Platforma: PC, PS4, XONE

Data premiery: 12-12-2017

 

Opis: Resident Evil 7 biohazard Gold Edition będzie zawierać pełną wersję gry, z opublikowanymi wcześniej rozszerzeniami, w tym 3 dodatkami z zawartością do pobrania, w jednym, ostatecznym wydaniu grozy. W skład wcześniej opublikowanych DLC wchodzą Banned Footage Vol. 1, Banned Footage Vol. 2 oraz dopiero nadchodzące End of Zoe. W dniu premiery tego wydania wszyscy posiadacze Resident Evil 7 biohazard będą mogli za darmo pobrać także opóźnione DLC Not a Hero. W End of Zoe gracze odkryją nowe, bagienne obszary i staną przeciwko nowemu zagrożeniu. Z kolei w Not a Hero powróci słynny, lubiany przez fanów serii żołnierz BSAA, Chris Redfield. Wydarzenia w tym dodatku zostały umiejscowione po głównym wątku fabularnym Resident Evil 7 biohazard i prezentują rozgrywkę z zupełnie nowej perspektywy. Resident Evil 7 biohazard wyznaczył nowy kurs dla serii Resident Evil™ powracając do korzeni i prezentując prawdziwie przerażający horror. Akcja gry przenosi do złowieszczej posiadłości na amerykańskiej plantacji, tuż po dramatycznych wydarzeniach z Resident Evil 6. Po raz pierwszy w historii serii gracze mogli doświadczyć grozy z perspektywy pierwszej osoby. Łącząc najbardziej charakterystyczne elementy rozgrywki z napiętą atmosferą, która dwadzieścia lat temu ukuła termin „survival horror”, Resident Evil 7 biohazard dostarczy zatrważająco realistyczne wrażenia, które zdefiniują nową erę w gatunku horroru.

Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Pin on PinterestPrint this pageEmail this to someone

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *