Najważniejsze #informacje ze świata mediów

Browse By

Nowy wizerunek kanału Da Vinci

Kanał Da Vinci Learning obchodzi 10 rocznicę swojego istnienia. Z tej okazji, doszło do zmiany polegającej na odcięciu drugiego członu nazwy kanału.

Od tej pory, kanał będzie podzielony na dwa bloki tematyczne: do godziny 20:00 dla dzieci i rodziny, oraz od tej godziny dla dorosłych.  Kanał w godzinach dziennych będzie nosił nazwę „Da Vinci Kids”, a ta zmiana będzie odnotowana w mediach społecznościowych i na stronie internetowej kanału. Nadawca motywuje tą zmianę chęcią nawiązania silniejszej więzi z dziećmi i rodzicami, a nazwa informuje, co widz znajdzie w danym momencie w ofercie kanału. Nowy slogan kanału to „Daj się zadziwić każdego dnia”.

“Wierzymy, że nauka może być dobrą zabawą i znaczącym doświadczeniem. Do zmiany wizerunku podeszliśmy z mocnym postanowieniem przyciągnięcia i zaangażowanie młodszej widowni, dając jej ważny edukacyjne przekaz” – powiedział Ferdynand Habsburg – założyciel i Dyrektor Zarządzający Da Vinci Media – „Chcemy, aby następne pokolenie wzrastało szukając inspiracji dookoła siebie , podążając za ciekawością i budząc swojego wewnętrznego odkrywcę. Cieszymy się, przedstawiając nasze nowe oblicze, które wszystko to odzwierciedla.”

Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Pin on PinterestPrint this pageEmail this to someone

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *