Maciej Orłoś w zespole Superstacji

mnie

Maciej Orłoś rozpocznie pracę w Superstacji – wynika z nieoficjalnych informacji, do których dotarły portale tvpolsat.info i omediach.info

Nieoficjalnie dowiedzieliśmy się, że Maciej Orłoś ma dołączyć do zespołu „Bez ograniczeń”. W ekipie tego programu są też: Beata Tadla, Marek Czyż, Adam Feder i Jacek Zimnik.

Maciej Orłoś jest dziennikarzem telewizyjnym. Od 1991 do 2016 roku był prezenterem TVP. Prowadził m.in. „Teleexpress” oraz „Oko w oko” i „A to Polska właśnie!”. W latach 2016-2018 pracował w Telewizji WP. Był gospodarzem: „Dzieje się 16:50”, „Dzień Dobry WP”, „Infoteki” i „Orłoś Kontra”. Obecnie prowadzi program „Okiem Orłosia” na Facebooku oraz autorski kanał YouTube.

W ostatnim czasie do redakcji Superstacji dołączyli też: Radosław Masłowski, Jacek Gasiński, Jarosław Kulczycki, Nikola Zbyszewska oraz Grzegorz Sajór.

Bez ograniczeń

Codzienna audycja Superstacji nadawana od jesieni 2007 roku. Widzowie poprzez smsy i telefon mogą komentować najważniejsze wydarzenia mijającego dnia. Od 4 lutego program nadawany jest o nowej porze - 22:40