11. sezon programu „Kobieta na krańcu świata” jesienią w TVN

  • Telewizja
  • TVN Warner Bros. Discovery
Autor: mbog

W niedzielę, 8 września telewizja TVN rozpocznie emisję nowego sezonu programu Martyny Wojciechowskiej „Kobieta na krańcu świata”. Po raz pierwszy w historii widzowie będą mogli obejrzeć jeden z odcinków w technologii VR również w kinach.

W najnowszej serii Wojciechowska odwiedzi m.in. Koreę Południową, Meksyk, Izrael, RPA, Indie oraz Senegal. Dziennikarka zobaczy na własne oczy, jak ulice Jerozolimy zmieniają się w scenerię festynu. Odwiedzi również prawdopodobnie jedyny na świecie dom opieki dla pań, które w przeszłości trudniły się świadczeniem usług seksualnych. Wojciechowska spotka także 19-letnią Karoliną, która nawet przez dwadzieścia godzin dziennie pracuje na wysypisku śmieci. Podróżniczka pozna także wyjątkową społeczność – Kinnar. Choć są urodzeni w ciele mężczyzny, utożsamiają się z płcią przeciwną. Natomiast w RPA Martyna pozna nietypową nastolatkę, której pasją jest nurkowanie z rekinami.

Kobieta na krańcu świata 11
„Kobieta na krańcu świata 11” – fot. TVN

W tym sezonie program wkracza do świata nowych technologii. Widzowie będą mogli poczuć się jak członkowie ekipy filmowej i wyruszyć z Martyną Wojciechowską w prawdziwą podróż. Będzie to możliwe dzięki wirtualnej rzeczywistości. Specjalny odcinek z Izraela będzie można obejrzeć w kinach VR w całej Polsce.

Jedenasty sezon „Kobiety na krańcu świata” będzie można oglądać w niedziele o godzinie 11:00 w TVN, od 8 września.