Portal omediach.info to miejsce, w którym znajdziesz najnowsze i najciekawsze newsy ze świata mediów – telewizji, radia, Internetu i prasy. To serwis informacyjny, w którym nie tylko dowiesz się więcej, ale to także miejsce, w którym zrozumiesz otaczającą nas medialną rzeczywistość. To wszystko dzięki komentarzom, felietonom i wywiadom, które znajdziesz na omediach.info

Kontakt z redakcją:
redakcja@omediach.info

Redaktor naczelnyMateusz Tomczakmateusz.t@omediach.info
Z-ca redaktora naczelnegoMichał Niedbalskimichal.n@omediach.info
Administrator technicznyPiotr Szymanowiczpszymanowicz@omediach.info
Redakcja
Damian Szeptowiczdamian.d@omediach.info
Mateusz Grabowskimateusz.g@omediach.info
Rafał Świrskirafal.s@omediach.info
Adrian Halamusadrianh@omediach.info