15. sezon „Grey’s Anatomy: Chirurdzy” od 14 listopada na FOX

  • Telewizja
Autor: mbog

14 listopada telewizja FOX pokaże pierwszy odcinek 15. sezonu serialu medycznego „Grey’s Anatomy: Chirurdzy”. Przygody lekarzy z Grey Sloan Memorial będzie można śledzić w środy o godzinie 22:00.

„Grey’s Anatomy: Chirurdzy” to amerykański serial medyczny emitowany od 2005 roku. W najnowszej odsłonie nadal będziemy obserwować życie Meredith Grey (Ellen Pompeo) i zespołu towarzyszących jej lekarzy ze szpitala Grey Sloan Memorial w Seattle. Muszą oni na co dzień podejmować trudne decyzje dotyczące życia i śmierci. To nie tylko opowieść o kulisach przypadków medycznych, lecz także o przyjaźni i miłości. Lekarze odkrywają, że ani medycyna, ani życie codzienne nie mogą być zdefiniowane jako czarne albo białe.

W pierwszych odcinkach lekarze Grey Sloan Memorial rywalizują o nowe stanowisko. Wszystko za sprawą niedawnego ataku serca dr Bailey, która potrzebuje teraz zwolnić tempo i otwiera nabór na zastępcę szefa chirurgii. Będziemy świadkami prawdziwego wyścigu szczurów lekarzy gotowych wiele poświęcić, aby dostać upragnioną posadę. Nagabywanie dr Bailey doprowadzi do wyłonienia nowego zastępcy szefa, co do którego pojawia się wiele wątpliwości.

Grey’s Anatomy: Chirurdzy – fot. FOX

Losy lekarzy z Grey Sloan Memorial będzie można śledzić w środy, od 14 listopada, o godzinie 22:00 na FOX.