2 miliony do wygrania jesienią w „Milionerach”. Trwa casting

  • Telewizja
  • TVN Warner Bros. Discovery
Autor: mab

Już jesienią TVN pokaże specjalną edycję teleturnieju „Milionerzy”. Wybrane w castingu osoby staną przed szansą wygrania aż dwóch milionów złotych.

„Milionerzy. 2 miliony” będzie specjalną edycją, którą widzowie zobaczą jesienią br. w TVN. W programie do wygrania będą aż 2 miliony złotych. Bez zmian Hubert Urbański zada tylko 12 pytań. Pierwszy próg gwarantowany znajdzie się na poziomie 2 tysięcy złotych. Nowością będzie też ruchomy drugi próg gwarantowany. Uczestnik będzie mógł sam wybrać, przy którym pytaniu ma być nagroda gwarantowana. Tego typu rozwiązanie jest stosowane m.in. w brytyjskiej edycji „Who Wants to Be a Millionaire?”.

W ośmiu odcinkach zawodnicy wygrywają swoje pieniądze w tej regularnej wersji. A w dziewiątym odcinku finaliści, którzy wygrali najwięcej, mogą przyjść jeszcze raz do studia, zaryzykować te pieniądze, które już wygrali […] po to, aby spróbować gry nie o milion, ale o 2 miliony – powiedział Hubert Urbański w Dzień Dobry TVN.

Specjalna edycja będzie liczyła 9 odcinków.

Ruszył casting

Do edycji „Milionerzy. 2 miliony” odbywa się oddzielny casting, który trwa do 15 lipca. Formularz zgłoszeniowy można znaleźć na stronie milionerzy.tvn.pl. W castingu nie mogą brać udziału finaliści (uczestnicy, którzy wygrali konkurencję Kto pierwszy ten lepszy) wyłonieni w którejkolwiek polskiej edycji teleturnieju „Milionerzy”.

„Milionerzy. 2 miliony” jesienią w TVN.