50-godzinny Sylwester z Power TV

  • Telewizja
Autor: mab

Power TV zaprasza na zabawę sylwestrową w rytmie disco. Specjalny program rozpocznie się już dzień przed Sylwestrem – w sobotę.

Jak informuje nadawca, na sylwestrowy weekend została przygotowana specjalna taneczna playlista, która zaskoczy niejednego fana muzyki dance. W energetycznych blokach muzycznych znajdą się hity z ostatnich lat, jak i te najnowsze, które obecnie królują na listach przebojów.

W tanecznych playlistach znajdą się przeboje największych gwiazd gatunku: Boys, Classic, After Party, Akcent, Piekni i Młodzi, Playboys czy Weekend.

Dla miłośników niezapomnianych lat 90. stacja przygotowała na sylwestrowy weekend nie lada gratkę. W sobotę i niedzielę w godz. 14.00 – 17.00 zostanie wyemitowane specjalne pasmo „Power Classic” z największymi klasykami gatunku. W paśmie zostaną pokazane teledyski, które niejednokrotnie swoje premiery miały tylko w latach 90. Zobaczymy takie gwiazdy jak: Topless, Milano, Buenos Ares, Viper a także najlepsze teledyski Boys, Akcent, Classic, Maxell i wielu innych z legendarnych wytwórni disco i dance: Green Star i Blue Star.

Sylwester z Power TV od 30 grudnia do 1 stycznia.