50 tysięcy złotych do wygrania w nowym konkursie Radia Złote Przeboje

  • Radio
  • Agora
Autor: mbog

Ruszył nowy konkurs Radia Złote przeboje, w którym do wygrania jest 50 tysięcy złotych – równowartość całorocznej pensji na 2020 rok. W zabawie pod hasłem „Roczna pensja od ręki” trzeba wykazać się znajomością największych złotych przebojów.

Aby wziąć udział w zabawie, należy zgłosić się na stronie internetowej Radia Złote Przeboje. W zgłoszeniu należy napisać, który utwór i dlaczego przynosi szczęście. Komisja konkursowa wybierze najciekawsze wypowiedzi. Do wybranych osób zadzwoni prowadzący audycję i poprosi o rozwiązanie zagadek muzycznych. Słuchacz musi w ciągu minuty rozpoznać jak największą liczbę przebojów.

Pięć osób, które zdobędą najwięcej punktów, zagrają w wielkim finale. 29 listopada w siedzibie rozgłośni najlepsi uczestnicy zabawy „Roczna pensja od ręki” zmierzą się w specjalnym quizie. W finale będzie trzeba rozpoznać czterdzieści utworów (dziesięć zagadek w czterech turach) w jak najkrótszym czasie. Zwycięzca wygra 50 tysięcy złotych.

Radio Złote Przeboje - logo

Radio Złote Przeboje

Sieć kilkunastu lokalnych stacji należących do Grupy Radiowej Agory. Na antenie rozgłośni można usłyszeć największe przeboje lat 80. i 90. oraz współczesne utwory. W playliście stacji nie brakuje także klasyków z lat 60. i 70. Radio Złote Przeboje założono w 1997 roku.