59. Rajd Barbórka na żywo w TVN Turbo i internecie

mtom

W sobotę, 4 grudnia, TVN Turbo pokaże transmisję 59. Rajdu Barbórka. Kryterium Asów na Karowej to tradycyjne zwieńczenie rywalizacji w grudniowym, rajdowym klasyku. O statuetkę Pani Karowej powalczą najlepsze załogi.

Do realizacji sygnału zostanie użytych ponad 20 kamer, w tym rejestrujące obraz z drona oraz z wnętrza rajdowych maszyn. Widzowie zobaczą również dane telemetryczne pokazujące m.in. prędkość oraz przeciążenia, jakim podlegają kierowcy i piloci. Transmisję przygotuje zespół liczący blisko 150 osób.

Studio oraz rozmowy z gośćmi poprowadzi Adam Kornacki, w strefie serwisowej wywiady będzie przeprowadzał Grzegorz Duda. O pierwsze reakcje na mecie zapyta Krystian Plato. Swoje stanowisko na starcie odcinka specjalnego będzie miał również Patryk Mikiciuk, który sprawdzi, jak wyglądają. ostatnie sekundy przed wciśnięciem pedału gazu.

Transmisję będzie można oglądać 4 grudnia od godziny 18:15, a rywalizację w Barbórce Legend będzie można zobaczyć na kanale YouTube oraz Facebooku TVN Turbo już od godziny 17:15.