8 dodatkowych kanałów Eurosport w tym w jakości 4K w sieci Vectra

  • TVN Warner Bros. Discovery
Autor: mab

Warner Bros. Discovery w Polsce oraz Vectra nawiązały współpracę. Abonenci otrzymają dostęp do kanałów pop-up Eurosportu w jakości HD i jeden 4K, które zapewnią pasjonatom sportu możliwość śledzenia ponad 830 godzin transmisji z Igrzysk Olimpijskich w Paryżu.

Dodatkowe kanały będą w całości poświęcone transmisjom z Igrzysk Olimpijskich w Paryżu, począwszy od ceremonii otwarcia, aż do ceremonii zakończenia wydarzenia. Na kanałach pop-up Eurosportu widzowie będą mieli dostęp do transmisji różnorodnych dyscyplin sportowych, takich jak tenis, piłka nożna, koszykówka, sporty walki, piłka ręczna, siatkówka czy golf.

Kanały pop-up dostępne będą w pakietach zawierających Eurosport 1 – w domu i poza domem w sieci Vectra, a także po raz pierwszy dla osób mieszkających poza infrastrukturą kablową operatora, dzięki usłudze telewizyjnej TV Smart, którą zakupić może każdy, niezależnie od miejsca zamieszkania.

Zbliżające się igrzyska olimpijskie w Paryżu wzbudzają coraz większe zainteresowanie wśród polskiej widowni. Tylko u nas – na kanałach i platformach Warner Bros. Discovery w Polsce – będzie można zobaczyć każdą sekundę tego wydarzenia. Dlatego już dziś prowadzimy intensywne przygotowania do tych relacji i z olbrzymim entuzjazmem oczekujemy na zbliżającą się falę sportowych emocji, która porwie wszystkich kibiców w Polsce. Bardzo cieszymy się, że to grono poszerza się o klientów firmy Vectra. W ramach naszej współpracy mamy nadzieję dostarczyć wielu widzom moc radości i niezapomniane wrażenia z tej największej międzynarodowej imprezy sportowej na świecie. Liczymy, że wyjątkowe sportowe przeżycia już na zawsze pozostaną w pamięci widzów i będą kojarzyć się z latem 2024 roku – podkreśliła Dorota Żurkowska, Group Senior Vice President – Revenue, Warner Bros. Discovery w Polsce.

W jakości 4K dostępne będzie ponad 200 godzin transmisji, w tym: ceremonia otwarcia i zamknięcia, lekkoatletyka (67 godzin), siatkówka (32 godziny), pływanie (28 godzin), kolarstw (19 godzin), judo (14 godzin) i gimnastyka artystyczna (14 godzin).