Polsat Box Go pokaże koncert Adele

  • Internet
  • Serwisy wideo
Autor: mtom

Polsat Box Go w niedzielę, 21 listopada opublikował dwugodzinny koncert Adele, który został nakręcony przed gmachem kultowego obserwatorium Griffith Park w Los Angeles. Materiał jest dostępny dla posiadaczy pakietu Polsat Box Go Premium.

W trakcie „Adele: One Night Only” wokalistka zaprezentowała utwory z najnowszej płyty „30”, w tym m.in. „Easy On Me”, oraz przeboje znane już z poprzednich albumów – takie jak „Hello”. W ramach koncertu pojawia się również wywiad Adele z Oprah Winfrey – autorką i prowadzącą talk-show „The Oprah Winfrey”. W rozmowie pojawiają się odpowiedzi na pytanie dotyczące jej twórczości i kariery muzycznej. Poruszono również tematy zwracające uwagę na jej życie prywatne. Wywiad w Polsat Box Go pokazywany jest w wersji oryginalnej, bez przygotowanego polskiego tłumaczenia. Za reżyserię widowiska odpowiedzialni byli Lauren Greenberg i David Young.

Koncert miał premierę 14 listopada 2021 r. na antenie amerykańskiego kanału CBS oraz na platformie Paramount+. Dotychczas został pokazany w Kanadzie (Global), Australii (Chnnel Seven), Danii (TV2 Charlie), Grecji (Alpha TV), Malezji i Słowacji (TV Doma).

Wydarzenie z okazji wydania nowego albumu

Nowy album Adele pt. „30” miał premierę 19 listopada br. Składa się z dwunastu utworów i jest czwartym, studyjnym albumem angielskiej wokalistki. Producentami z którymi współpracowała artystka przy nowym krążku to m.in. Shawn Everett, Ludwig Göransson, Inflo, Greg Kurstin, Max Martin i Shellback.

Polsat Box Go z prawami na wyłączność na Polskę

Prawa do koncertu „Adele: One Night Only” w Polsce posiada serwis Polsat Box Go. Materiał jest dostępny dla posiadaczy „Polsat Box Go Premium” – cena pakietu wynosi 30 zł. Od 10 do 16 grudnia koncert będą mogli zobaczyć także abonenci telewizji satelitarnej Polsat Box, posiadający dostęp do Pakietu VOD w ramach „VOD Domowej Wypożyczalni Filmowej”.