Agnieszka Chylińska powraca do RMF FM.

  • Radio
  • Grupa RMF
Autor: mab

7 października w RMF FM startuje nowa audycja. Gospodarzami „RMF FM w trasie” będą gwiazdy polskiej sceny muzycznej. Pierwszą prowadzącą będzie wokalistka i autorka tekstów Agnieszka Chylińska.

W audycji „RMF FM w trasie” od 7 października przez kolejne trzy soboty w godzinach 15:00-17:00 Agnieszka Chylińska opowiadać będzie o swojej twórczości. Piosenkarka wspominać będzie 30 lat kariery muzycznej, podzieli się nieznanymi anegdotami i historiami z koncertów i sesji nagraniowych. Będzie też rozdawać słuchaczom bilety na swoje koncerty, które odbędą się w ramach przyszłorocznej trasy „Kiedyś do Ciebie wrócę” w siedmiu miastach Polski.

Agnieszka Chylińska nie po raz pierwszy będzie gospodynią audycji radiowej. Wokalistka w latach 2013-2015 prowadziła w RMF FM swój autorski program „Wszystkie numery Agnieszki Chylińskiej”.

W następnych tygodniach prowadzącymi „RMF FM w trasie” będą kolejni polscy piosenkarze, którzy również zdradzać będą nieznane fakty ze swojej kariery zawodowej i zaproszą słuchaczy na swoje występy na największych arenach w kraju.