Agnieszka Gajzler dołączyła do Wirtualnej Polski

  • Internet
  • WP
Autor: mtom

Agnieszka Gajzler pracuje w Wirtualnej Polsce od 10 stycznia. Odpowiada za strategię i rozwój portfolio produktu mediowego. Przez ostatnie trzy lata była związana z Grupą TVN Discovery.

Gajzler objęła stanowisko Media Product & Business Growth. Skupi się na wyznaczaniu kierunków strategii i działań marki w kluczowych obszarach produktowych. Będzie też usprawniać badania i analizy w ich obrębie. Swoją pracę będzie raportować do Marcina Malickiego, dyrektora obszaru Media & Subscriptions Product, który od stycznia dołączył do Zespołu Zarządzającego Wirtualnej Polski Media.

Agnieszka to fantastyczna ekspertka, pełna energii i pasji. Digital marketingiem zajmuje się od czasu kiedy stawiał on w Polsce swoje pierwsze kroki. Jej bogate doświadczenie w branży będzie ogromną wartością dla rozwoju naszych produktów. Ponadto to osoba, która swoim stylem pracy i komunikacji doskonale pasuje do zespołu. Bardzo się cieszę na naszą współpracę – mówi Marcin Malicki.

Agnieszka Gajzler ma 19-letnie doświadczenie w branży mediowej i marketingowej. Specjalizuje się w obszarze digital, w tym w rozwoju produktów i usług, marketingu, tworzeniu treści oraz modeli biznesowych. Ostatnie trzy lata pracowała w TVN Media, gdzie odpowiadała za strategię i rozwój Grupy TVN Discovery w nowych obszarach digital.

Wcześniej związana była z Dentsu Aegis Network, gdzie m.in.: współzarządzała i odpowiadała za digitalizację domu mediowego Carat, rozwijała produkty własne z zakresu analityki, contentu w ramach Dentsu, czy zarządzała pionem international social media spółki Isobar. Członkini zarządu International Content Marketing Forum. Prezes Stowarzyszenia Content Marketing Polska.