Agnieszka Maciejewska

Agnieszka Maciejewska dołącza do TVN Grupa Discovery. Obejmie nowe stanowisko dyrektora People & Culture

mbog

Od 1 kwietnia Agnieszka Maciejewska dołączy do zespołu zarządzającego TVN Grupa Discovery. Obejmie nowe stanowisko w strukturze spółki i będzie odpowiadała za działania People & Culture TVN i Discovery w Polsce.

Agnieszka Maciejewska pracowała wcześniej w EY Polska, gdzie zajmowała stanowisko dyrektor personalnej. Posiada kilkunastoletnie doświadczenie w zarządzaniu zasobami ludzkimi, doradztwie w dziedzinie HR oraz programach rozwojowych dla kadry kierowniczej. Wcześniej była partnerem w firmie doradztwa personalnego Neumann Leadership oraz sprawowała funkcję prezes zarządu Hudson Global Resources w Polsce. Ponadto od 5 lat pełni funkcję prezesa zarządu Fundacji Liderek Biznesu.

Agnieszka Maciejewska będzie zajmowała stanowisko dyrektora People & Culture zarówno dla TVN, jak i Discovery w Polsce. Będzie raportowała bezpośrednio do Amy Girdwood, Executive Vice President People & Culture Discovery.

Z wielką przyjemnością obejmuję tak ważne dla Grupy Discovery stanowisko. Dla mnie zawsze liczą się ludzie, ich satysfakcja z pracy i możliwość rozwoju. Cenię pracę ze zgranym i otwartym zespołem, gdzie każdy może rozwijać swój potencjał. Mam nadzieję, że moje doświadczenie i sposób pracy przyczynią się do wielu kolejnych sukcesów w TVN i Discovery – powiedziała Agnieszka Maciejewska.

Rynek mediów zmienia się na naszych oczach. W TVN Grupa Discovery chcemy być na czele tych zmian, dostarczając naszym widzom programy, które kochają i mogą oglądać w dowolnym czasie i miejscu na wybranym urządzeniu. Podstawę każdego skutecznego procesu zmiany stanowią ludzie. Pasja, talent i zaangażowanie naszych pracowników stoją za wszystkimi naszymi osiągnięciami. Dlatego bardzo się cieszę, że Agnieszka wzmocni nas właśnie w tym kluczowym obszarze. Biorąc pod uwagę jej doświadczenie, świadomość i wrażliwość międzykulturową, jestem przekonana, że doskonale sprawdzi się w tej roli i będzie dla nas cennym wsparciem – powiedziała Kasia Kieli, Prezes i Dyrektor Zarządzająca Discovery EMEA.

TVN Grupa Discovery jest nadawcą kilkunastu kanałów telewizyjnych w Polsce. Grupa medialna posiada również w swojej ofercie między innymi platformę OTT Player.pl. Do nadawcy należy także TVN Media – biuro sprzedaży reklam w Polsce. Właścicielem TVN Grupa Discovery jest Discovery Communications.