Akcje świąteczne w Radio ZET. Do wygrania japoński samochód

  • Radio
  • Eurozet
Autor: rafs

Radio ZET ruszyło z akcjami związanymi ze zbliżającymi się świętami Bożego Narodzenia.

W Mikołajki ruszył „Gwiazdkowy pociąg Radia ZET”, a w nim zetkowy Święty Mikołaj, w którego rolę wcielają się prowadzący stacji. Codziennie (poniedziałek-piątek) do 21 grudnia można go spotkać na różnych trasach kolejowych w całej Polsce. Mikołaj rozdaje słodycze, a także zbiera życzenia świąteczne dla najbliższych. Najciekawsze będzie można usłyszeć na antenie 25 i 26 grudnia, a ich autorzy otrzymają po 1 tys. zł.

Konkurs Radia Zet. Do wygrania Honda

W przedświątecznym konkursie „Honda pod choinkę w Radiu ZET” słuchacze mogą wygrać vouchery na paliwo, a w finale głównym, który odbędzie się 22 grudnia, zwycięzca antenowego pojedynku odjedzie Hondą eNy1. Żeby wziąć udział w zabawie, należy wypełnić formularz dostępny na Radiozet.pl i odpowiedzieć na pytanie „Jak ładujesz swoje akumulatory na Święta?”.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez Radio ZET (@radio_zet)

Świąteczny konwój Radia Zet

Radio Zet również wystartowało ze swoim konwojem. Stacja odwiedzi najpiękniejsze jarmarki świąteczne centralnej i południowej Polski w ramach akcji „Świąteczny konwój Radia ZET”. Czerwone miasteczko było już w Łodzi w piątek, 8 grudnia. Zawitają również do Rudy Śląskiej (9.12), Szczyrku (10.12), Poznania (15.12), Częstochowy (16.12) Oleśnicy (17.12), Wrocławia (22.12) oraz Ustronia (23.12).

Radio ZET pomaga

Na antenie będzie można usłyszeć, a w mediach społecznościowych i Radiozet.pl zobaczyć, relacje ze spotkań prowadzących stacji z najmłodszymi podopiecznymi Fundacji Radia ZET, którzy podzielili się swoimi historiami i marzeniami. Wszystko w ramach dorocznej „Akcji Serce”, trwającej do 24 grudnia.

 

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez Radio ZET (@radio_zet)