Aleksandra Rosiak prowadzącą „Pierwsze śniadanie w TOKu”

  • Radio
  • Agora
Autor: mbog

W czwartek, 16 stycznia w roli prowadzącej poranny program radia TOK FM zadebiutowała Aleksandra Rosiak. Będzie prowadziła audycję na przemian z poprzednim gospodarzem – Piotrem Maślakiem.

Aleksandra Rosiak dotychczas pracowała w Telewizji Polskiej. Początkowo prowadziła audycje (m.in. „Kowalski & Schmidt” oraz „Nie przegap) w regionalnym ośrodku TVP we Wrocławiu. Następnie dołączyła do ekipy programu „Kawa czy herbata?”, który był nadawany w TVP 1. Później współprowadziła poranki na antenie kanału informacyjnego TVP Info oraz – razem z Łukaszem Nowickim – prowadziła „Pytanie na śniadanie” emitowane na antenie TVP 2. Była również prezenterką bocznych wydań „Wiadomości”.

„Pierwsze śniadanie w TOKu” jest poranną audycją informacyjnej stacji radiowej TOK FM. W programie prezentowane są najważniejsze wiadomości z kraju i ze świata. Ponadto prowadzący rozmawia z zaproszonymi gośćmi, a także przeprowadza przegląd prasy. Audycja jest emitowana od poniedziałku do piątku w godzinach 5:00 – 6:40.

Logo Radia TOK FM

Radio TOK FM

Rozgłośnia nadająca audycje informacyjne i publicystyczne - około 90% czasu antenowego stanowi słowo. Radio TOK FM zostało założone w 1998 roku. Należy do grupy medialnej Agora. Stacja nadaje z kilkunastu nadajników, m.in. w: Warszawie, Krakowie, Łodzi i Katowicach.