„Amy Schumer uczy się gotować” w sierpniu w Food Network

  • Telewizja
  • TVN Warner Bros. Discovery
Autor: mbog

Stand-uperka i aktorka Amy Schumer zaprosi widzów do swojego domu, by pokazać od kuchni życie w czasie kwarantanny. Lekcji gotowania udzieli jej mąż, szef kuchni Chris Fischer, a za kamerą stanie opiekunka ich syna, Jane.

W nowym programie kulinarnym „Amy Schumer uczy się gotować” małżeństwo Chris i Amy zabiorą widzów Food Network do swojego domu w lesie, a dokładniej do kuchni. Jak twierdzi sama aktorka, jedyną i ulubioną czynnością, jaką potrafi wykonać jest robienie sobie drinków. Dlatego, pod czujnym okiem męża i jednocześnie szefa kuchni, aktorka w nowym programie uczyć się będzie gotowania.

Chris specjalizuje się w kuchni ekologicznej i w każdym z czterech odcinków, z pomocą żony, przygotuje jedzenie. Tymczasem Amy pokaże jak przygotować drinki, które pomogą znieść ciężar izolacji spowodowanej panującą pandemią. Program został wyprodukowany amatorsko i w domowych warunkach z pomocą Jane, półetatowej operatorki i opiekunki ich małego syna, oraz kilku kamer ustawionych na półkach.

W dwóch premierowych odcinkach serii, Amy rozpoczyna swoją edukację kulinarną od przyrządzenia śniadania. Chris nauczy ją, jak ugotować doskonałe jajko w koszulce, a także przygotować chrupiący boczek oraz sałatkę z selera i kopru włoskiego. Ponadto szef kuchni usmaży domowe placki ziemniaczane. Tymczasem Amy upichci drinki „bourbon Old Fashioned” oraz „Moscow Mule”.

Program Amy i Chrisa to szczera, przezabawna i kameralna telewizja. Niania stoi za kamerą, Chris gotuje przepyszne jedzenie, a dowcip Amy potrafi rozbawić do łez. Gdy połączymy to ze wzruszającymi wyznaniami na temat życia w czasie pandemii otrzymujemy serię, z którą wielu może się utożsamić, a może nawet uzależnić od oglądania – poinformowała Courtney White, prezes kanału Food Network.

W tej niecodziennej rzeczywistości na kwarantannie, gdy jedyną formą kontaktu ze światem zewnętrznym jest telefon, Schumer i Fischer podzielą się również fragmentami zabawnych i wzruszających wideorozmów z najbliższą rodziną, a także z kilkoma zaskakującymi znajomymi ze świata celebrytów.

Premiera programu „Amy Schumer uczy się gotować” w niedzielę, 2 sierpnia o godzinie 14:45 na antenie Food Network.