Artur Molęda

Artur Molęda przeszedł z Polsat News do TVN24

mbog

Artur Molęda, który wcześniej był związany z Polsat News, dołączył do zespołu TVN24. Dziennikarz, podobnie jak w poprzedniej stacji, będzie reporterem.

Artur Molęda od 2019 roku pracował w Polsat News. Był tam przede wszystkim reporterem, relacjonował między innymi sytuację na granicy polsko-białoruskiej z pokładu Newscoptera. Dziennikarz był również prezenterem, prowadził „Koronawirus – raport dnia”. Wcześniej Molęda pracował w Superstacji. W tym kanale również był reporterem. Prowadził także program „Raport kryminalny”.

Dziennikarz odszedł z Polsat News wraz z końcem października. Jego ostatnia relacja dotyczyła kwesty na rzecz ratowania zabytkowych pomników i nagrobków na Starych Powązkach.

Artur Molęda rozpoczął współpracę z TVN24 w grudniu. W pierwszej stacji informacyjnej w Polsce będzie reporterem.

TVN24 logo

TVN24

Telewizja informacyjna należąca do TVN Grupa Discovery. Stacja rozpoczęła nadawanie 9 sierpnia 2001 roku. Na antenie TVN24 emitowane są serwisy informacyjne, sportowe i biznesowe, programy publicystyczne oraz audycje z prognozą pogody. Twarzami kanału są: Andrzej Morozowski, Monika Olejnik, Anna Jędrzejowska i Tomasz Sianecki.