Artur Orzech dołącza do ekipy Radia Rockserwis FM

  • Radio
Autor: mbog

Wieloletni dziennikarz muzyczny Polskiego Radia, Artur Orzech w czerwcu dołączy do ekipy internetowego Radia Rockserwis FM. Poprowadzi autorską audycję „Nuta Nut’a”

Artur Orzech jest dziennikarzem muzycznym, który przez blisko 30 lat był związany z Polskim Radiem. Prowadził autorskie audycje w Radiu Dla Ciebie, Programie 1 Polskiego Radia, Polskim Radiu BIS i przez 19 lat w Programie 3 Polskiego Radia.

Od 1992 roku współpracował z Telewizją Polską. Autor licznych programów telewizyjnych, jak „Muzyczna Jedynka” i „Studio Orzech”. Był prowadzącym „Pytanie Na Śniadanie”, „Świat Się Kręci” i „Szansa na Sukces”. 10-krotnie prowadził Festiwal w Sopocie, a 24 razy Festiwal w Opolu. Przez kilkanaście lat komentował Konkurs Piosenki Eurowizji, zarówno dla dorosłych, jak i juniorów.

Artur Orzech w Radiu Rockserwis FM będzie prowadził autorską audycją „Nuta Nut’a”, która zadebiutuje 14 czerwca o godzinie 21:00.

Artur jest moim przyjacielem od lat, znakomitym radiowcem, wybitnym znawcą tematów wszelakich i bardzo się cieszę, że wybrał Rockserwis FM i przyjął zaproszenie, by stać się ważnym ogniwem naszej redakcji – poinformował Piotr Kosiński, redaktor naczelny i szef muzyczny Radia Rockserwis FM.

Radio Rockserwis FM jest internetową stacją emitującą muzykę alternatywną. Rozgłośnia utrzymuje się z dobrowolnych darowizn. Radio zostało stworzone przez Piotra Kosińskiego – byłego współpracownika Trójki. Wystartowało 6 grudnia 2014 roku.