Premierowe odcinki serialu „Barwy szczęścia” od września w TVP 2

  • Telewizja
  • TVP
Autor: mbog

2 września, w poniedziałek telewizyjna Dwójka rozpocznie emisję nowego sezonu serialu „Barwy szczęścia”. W premierowych odcinkach nie zabraknie dramatów i romansów.

Jesienią rodzina Walawskich pogrąży się w rozpaczy po śmierci Moniki (Natalia Żyłowska), córki Piotra oraz Igi. Ojciec (Piotr Jankowski) wyśle dziewczynkę na wycieczkę zorganizowaną przez księdza Tadeusza. W drodze bus wiozący dzieci będzie miał wypadek i Monika zostanie ciężko ranna. Lekarze będą walczyć o jej życie, ale w finale mała odejdzie. Natomiast Ksiądz Tadeusz (Jakub Mróz) po wypadku się załamie i widząc śmierć dziecka utraci wiarę. Po kilku tygodniach porzuci kapłaństwo i spróbuje znaleźć nową pracę.

Z kolei Mariola (Agnieszka Mrozińska) w najbliższych tygodniach padnie ofiarą szantażu. Tomek (Tomasz Błasiak) spróbuje na nowo podbić jej serce. Gdy dziewczyna go odepchnie, postanowi się zemścić grożąc „ukochanej”, że udostępni w Internecie erotyczny film, który nagrał, gdy byli jeszcze parą. Tymczasem Dominika (Karolina Chapko) postanowi nakłonić Sebastiana (Kacper Krupski), by się z nią ożenił. Jednocześnie, w tajemnicy przed ukochanym, zacznie łączyć sprzątanie ze striptizem.

W premierowych odcinkach niebezpieczny sekret połączy także Malwinę (Joanna Gleń) i Adama (Marcin Kwaśny). Oboje nawiążą ognisty romans, który na początku będą utrzymywać w tajemnicy. Gdy Wanda (Agnieszka Przepiórska) dowie się, że mąż ją zdradził, niemal rzuci się na rywalkę z pięściami. Szalona miłość również u seniorów. Na jesieni Marczakowie wezmą w końcu rozwód, a Jerzy (Bronisław Wrocławski) od razu poprosi o rękę Małgorzatę (Adrianna Biedrzyńska).

Dramatyczną walkę o życie podejmie Iza Małek (Agnieszka Warchulska) – lekarze zdiagnozują u niej raka mózgu. Malarka – świadoma, że jej choroba może oznaczać szybką śmierć, spróbuje zapewnić bezpieczną przyszłość swojej córce Paulince (Lena Jastrzębska). Ciężkie chwile w nowym sezonie czekają także rodzinę Pyrków. Iwona (Izabela Zwierzyńska) i Agata (Natalia Zambrzycka) poważnie zachorują i trafią do szpitala.

„Barwy szczęścia” powracają z wakacyjnej przerwy 2 września. Emisja od poniedziałku do piątku o godzinie 20:10 w TVP 2.