Wideo

Beata Lubecka pożegnała się z widzami Polsat News

  • Polsat
Autor: mnie

Beata Lubecka zakończyła pracę w Polsat News. W niedzielę ostatni raz była prowadzącą program „Śniadanie w Polsat News”.

– Żegnam się z tym programem, żegnam się z Polsat News, więc chciałam Państwu – widzom Polsat News podziękować za te 10 lat. Życzliwym za życzliwość i wsparcie, krytykującym bardzo dziękuję za krytykę, bo krytyka jest zawsze wskazana. Trzeba się zawsze doskonalić, a ja nie jestem alfą i omegą – powiedziała Lubecka na zakończenie dzisiejszego wydania „Śniadania w Polsat News”. Prowadząca otrzymała od polityków kwiaty, które wręczył jej Michał Dworczyk z Kancelarii Prezydenta.

 

Program „Śniadanie w Polsat News” zostaje na antenie i za tydzień jego gospodarzem będzie nowa osoba. – Kto poprowadzi „Śniadanie w Polsat News”, o tym zdecyduje Pani Dorota Gawryluk. I będę kibicować nieustająco następczyni lub następcy – mówiła w czerwcu Beata Lubecka (przeczytaj wywiad). Od września dziennikarka będzie pracować w Radiu ZET.

Beata Lubecka była związana z Polsat News i Polsat News 2 od dziesięciu lat. W ostatnim czasie była gospodynią „Śniadania w Polsat News”, a w przeszłości prowadziła: „Gościa Wydarzeń”, „Śniadanie w Radiu ZET” „Rozmowę polityczną” i „Pociąg do polityki”. Przygotowywała również materiały dla „Wydarzeń”.