Beata Tadla w zespole Radia ZET

  • Radio
  • Eurozet
Autor: mnie

Od stycznia Beata Tadla dołączy do zespołu Radia ZET. W każdą sobotę w godz. 10:00-13:00 poprowadzi program „To właśnie weekend”. Premiera audycji już 12 stycznia.

„To właśnie weekend” to nowa sobotnia propozycja dla słuchaczy, w której nie zabraknie wywiadów i inspirujących historii. Beata Tadla będzie prowadziła rozmowy koncentrujące się wokół codziennych tematów i najważniejszych wydarzeń.

– Współpraca z Radiem ZET to zapowiedź przygody, tym bardziej fascynującej, że radio to moja pierwsza zawodowa miłość, która nie wygasła. Radio to prywatny, wręcz intymny kontakt ze słuchaczem, cieszę się, że będę mogła nawiązywać taką relację właśnie w Zetce. Chciałabym dzielić się z ludźmi dobrą energią – moją i moich gości, namawiać do lepszej jakości życia, do lepszego kontaktu z otoczeniem, bez złych emocji– mówi Beata Tadla.

Beata Tadla jest związana z mediami od 1991 roku, najpierw z radiem, a potem telewizją. Ostatnio prowadziła program „24 godziny” w Nowa TV, który zlikwidowano pod koniec listopada. Tadla pracuje m.in. ze studentami Uniwersytetu Wrocławskiego i SWPS.