Beata Tadla w zespole Superstacji. Dołączy do „Bez ograniczeń”

  • Telewizja
  • Polsat
Autor: mnie

W czwartek na antenie Superstacji zadebiutuje Beata Tadla. Dziennikarka dołączy do zespołu programu „Bez ograniczeń” – nieoficjalnie dowiedziały się portale omediach.info i tvpolsat.info.

Beata Tadla po raz pierwszy pojawi się w Superstacji w czwartek. Jak się dowiedzieliśmy, program „Bez ograniczeń” poprowadzi tego dnia Marek Czyż, a Beata Tadla będzie komentatorką.

Tadla zostanie stałą komentatorką w programie. Wraz z prowadzącymi: Markiem Czyżem, Adamem Federem i i Jackiem Zimnikiem będzie omawiać bieżące wydarzenia w kraju.

Od lutego „Bez ograniczeń” w Superstacji można oglądać o nowej porze – codziennie o 22:45. W programie widzowie komentują bieżące wydarzenia. Mogą dzwonić do studia i wysyłać wiadomości SMS. Prowadzący moderują przebieg dyskusji.

Beata Tadla jest dziennikarką telewizyjną i radiową. Jest związana z Radiem ZET. Poprzednio prowadziła „24 godziny” w Nowa TV. Wygrała ósmą edycję „Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami”.

Bez ograniczeń

Codzienna audycja Superstacji nadawana od jesieni 2007 roku. Widzowie poprzez smsy i telefon mogą komentować najważniejsze wydarzenia mijającego dnia. Od 4 lutego program nadawany jest o nowej porze - 22:40