Będą nowe odcinki serialu „Diagnoza” w TVN

  • Telewizja
  • TVN Warner Bros. Discovery
Autor: mnie

27 listopada padł pierwszy klaps na planie nowego sezonu serialu „Diagnoza”, który widzowie TVN zobaczą wiosną 2019 roku.

– Nowa seria zaskoczy widzów niespodziewanym powrotem Oliviera – postaci budzącej ogromne emocje, granej przez fenomenalnego Jana Englerta. W kolejnych odcinkach zobaczymy również Helenę Englert i Weronikę Rosati. Poznamy dalsze losy prokuratora Wileckiego, w którego wciela się znakomity Mateusz Kościukiewicz. Natomiast niezmiernie cieszy mnie, że do tak zacnego aktorskiego grona dołączy wspaniały Maciej Stuhr. Liczę, że fani polubią jego postać. W obsadzie serialu znajdzie się też Agnieszka Warchulska i bardzo utalentowana młodziutka Veronica Voytsethovska. To właśnie ci wszyscy fantastyczni aktorzy są mocną stroną naszej produkcji. Jestem dumna, że ma tak wielu fanów i że pokochali ją nie tylko polscy widzowie, serial emitowany jest bowiem na Ukrainie, a wkrótce obejrzy go również węgierska widownia – mówi Dorota Kośmicka, producentka.

W kolejnej serii ponownie zobaczymy: Maję Ostaszewską, Danutę Stenkę, Macieja Zakościelnego, Adama Woronowicza, Magdę Popławską, Mateusza Kościukiewicza, Michała Czerneckiego, Sonię Bohosiewicz, Beatę Ścibakównę, Tomasza Drabka, Antoniego Królikowskiego, Józefa Pawłowskiego oraz Aleksandrę Adamską. Na ekran powrócą również postaci grane przez Jana Englerta, Helenę Englert czy Weronikę Rosati.

Producentem realizującym, z ramienia DGA Studio, jest Dorota Kośmicka. Za scenariusz odpowiadają Dana Łukasińska, Hanna Węsierska i Tomasz Titkow, pod kierunkiem głównych scenarzystek – Dany Łukasińskiej i Kasi Śliwińskiej-Kłosowicz, sprawującej również nadzór scenariuszowy. Reżyserem jest Łukasz Kośmicki.

Zdjęcia do nowego sezonu „Diagnozy” rozpoczęły się 27 listopada i potrwają do marca 2019 roku.