Magda Wójcik wygrała pierwszą edycję Big Brother w TVN7

  • Telewizja
  • TVN Warner Bros. Discovery
Autor: mbog

Zwyciężczynią pierwszej edycji reality-show „Big Brother” w Siódemce została Magda Wójcik. Wygrała ona 100 tysięcy złotych oraz samochód osobowy. Drugie miejsce zajął Bartłomiej Boruc, trzecie Igor Jakubowski, a czwarte Radosław Palacz.

Magda Wójcik ma 31 lat, pochodzi z Kielc. Po ukończeniu szkoły w Polsce, wyjechała na studia do Szkocji. Następnie przeprowadziła się do Londynu, gdzie podjęła pracę w sklepie z odzieżą. W przyszłości chciałaby otworzyć swój własny butik oraz stworzyć własną kolekcję ubrań. Madzia wyróżniała się w programie swoim sposobem mówienia – wtrącaniem wstawek z języka angielskiego. Ponadto przywiązywała dużą wagę do wyglądu, a w szczególności makijażu.

Magda Wójcik
Magda Wójcik – fot. TVN7 / Endemol Shine Polska

Rywalami Magdy Wójcik w finale programu byli Radosław Palacz, Igor Jakubowski oraz Bartłomiej Boruc. Tydzień wcześniej dom Wielkiego Brata opuścił Oleh Riaszeńczew, a także – w wyniku eliminacji przez Igora – Łukasz Darłak.

„Big Brother” powrócił do polskiej telewizji po jedenastu latach. Pierwsze trzy edycje reality-show emitowała telewizja TVN w latach 2001-2002. W 2007 i 2008 roku stacja TV4 pokazywała kolejne dwie serie programu.

Program dla TVN7 produkuje Endemol Shine Polska. Jesienią Siódemka pokaże kolejną edycję reality-show. Casting już ruszył, formularz zgłoszeniowy jest dostępny na specjalnej stronie internetowej. Ponadto 23 czerwca o godzinie 20:00 TVN7 pokaże specjalny odcinek programu.

Logo Big Brother

Big Brother

Reality-show oparte na holenderskim formacie. W programie grupa uczestników zamieszkuje przez kilka miesięcy dom naszpikowany kamerami. Odcięci od informacji ze świata zewnętrznego uczestnicy wykonują zadanie zlecone przez Wielkiego Brata. Pierwszą polską edycję "Big Brother" wygrał Janusz Dzięcioł.