„Big Brother Arena” w niedzielę, „Big Brother +” o nowej porze

  • Telewizja
  • TVN Warner Bros. Discovery
Autor: mbog

Telewizja TVN 7 zmienia porę emisji „Big Brother Arena”. Tak jak w pierwszej edycji, program na żywo będzie nadawany w niedziele o godzinie 20:00.

W programie „Big Brother Arena” gospodarze – Gabi Drzewiecka, Małgorzata Ohme i Filip Chajzer – rozmawiają z rodziną i przyjaciółmi nominowanych. Ponadto w programie na żywo jeden z domowników, w wyniku głosowania widzów, opuszcza Dom Wielkiego Brata. W ramach show odbywają się także nominacje uczestników programu.

Wraz z przesunięciem „Big Brother Arena” z piątku na niedzielę, porę emisji zmienia również „Big Brother +”. Program wciąż będzie można oglądać w piątki, ale o nowej porze – po wieczornym filmie, około godziny 23:00. W „Big Brother +” widzowie mogę podejrzeć, co dzieje się w Domu Wielkiego Brata.

 

Gabi Drzewiecka
Gabi Drzewiecka w „Big Brother Nocą” – fot. TVN 7

Druga edycja programu „Big Brother” w Siódemce rozpoczęła się 13 września. Relację na żywo z Domu Wielkiego Brata można oglądać przez cały dzień w serwisie Player.pl. Codziennie o godzinie 20:00 telewizja TVN 7 pokazuje podsumowanie dnia. Ponadto od poniedziałku do czwartku po godzinie 23:00 jest emitowane show „Big Brother Nocą”. Na antenie Siódemki pojawiają się także krótkie relacje na żywo z Domu Wielkiego Brata. Podsumowanie tygodnia można oglądać w niedziele o godzinie 17:00 w telewizji TVN.

 

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

@g_rulez na żywo jesteś fantastyczna ??? PS. BIG BROTHER ARENA wraca na niedzielę o 20:00 ? @bigbrother.tvn7 @tvn.7

Post udostępniony przez Filip Aleksander Chajzer (@filip_chajzer)