TYLKO U NAS

„Big Music Quiz” po trzech odcinkach zmienia porę emisji

  • Telewizja
  • TVP
Autor: dd

Nowy teleturniej muzyczny Telewizyjnej Dwójki „Big Music Quiz” zmienia stację, porę oraz dzień emisji. Od 6 kwietnia br. będzie emitowany w TVP1 w piątki o godz. 21:35.

„Big Music Quiz” to nowy teleturniej muzyczny, który zadebiutował w TVP2 11 marca o godz. 20:05. Z informacji do których dotarł portal omediach.info już wiadomo, że zaledwie po trzech odcinkach show prowadzone przez Sławomira Zapałę od 6 kwietnia zostanie przeniesione do TVP1. Będzie emitowane o godz. 21:35, po teleturnieju „The Wall. Wygraj marzenia”.

„Big Music Quiz” to program muzyczny, w którym dwie czteroosobowe drużyny gwiazd i celebrytów rywalizują w rozpoznawaniu tytułów najpopularniejszych piosenek. Zawodnicy muszą się w nim wykazać znakomitym słuchem i wyczuciem muzycznym, refleksem, a także wiedzą i poczuciem humoru, by odpowiedzieć na pytania dotyczące ciekawostek związanych z muzyką popularną, polskich artystów czy znanych płyt muzycznych.

Zamiast „Big Music Quiz” TVP2 w niedzielne wieczory od 6 kwietnia będzie emitować filmy fabularne. Jak można przypuszczać, powodem przeniesienia teleturnieju są niezadowalające wyniki oglądalności.