Paloma i Alberto

Brazylijski serial „Paloma” od 16 sierpnia w TTV

mbog

W sierpniu na antenie TTV zadebiutuje telenowela brazylijska „Paloma”. To historia kobiety, która nagle dowiaduje się, że zostało jej jedynie kilka miesięcy życia.

Paloma (Grazi Massafera) ma napięty grafik i brak czasu, aby pomyśleć o sobie. Przełomem w jej życiu okazuje się moment, w którym kobieta otrzymuje wyniki badań lekarskich. Diagnoza jest wyrokiem – zostało jej sześć miesięcy życia. W ciągu jednego dnia traci nadzieję na wszystko. Stając śmierci twarzą w twarz, musi przewartościować swoje życie.

Jednak w tym przypadku, zły sen szybko się kończy. Okazuje się, że w skutek błędu otrzymała wyniki innej osoby. Te, które trafiły do niej, faktycznie należą do Alberto (Antonio Fagundes). Pomiędzy Palomą i Alberto nawiązuje się nić porozumienia, a ich wspólne zainteresowania stają się zalążkiem przyjaźni, która jest w stanie nadać sens w życiu każdego z nich.

Nowy etap w życiu przyniesie również zmiany w sprawach sercowych głównej bohaterki. Paloma, która do tej pory nie miała szczęścia w miłości, teraz stanie przed ważnym wyborem – zaryzykować i dać się ponieść uczuciu, które połączyło ją z Marcosem (Romulo Estrela) – przystojnym właścicielem nadmorskiej restauracji, czy wrócić do Ramona (David Junior), swojej pierwszej miłości, z którą przed laty nie udało się stworzyć trwałej relacji.

Paloma i Marcos
Paloma i Marcos – fot. TVN Grupa Discovery

Telenowela „Paloma” („Bom Sucesso”) zadebiutuje na antenie TTV 16 sierpnia. Odcinki emitowane będą od poniedziałku do piątku o godzinie 14:35. Seria dostępna również będzie w serwisie Player.pl.