Charytatywny blok reklamowy w TV Puls. Stacja pomoże ukraińskim seniorom

  • Telewizja
Autor: mab

W Poniedziałek Wielkanocny TV Puls wyemituje charytatywny blok reklamowy #TvPulsSeniorom, z którego wpływy zostaną przekazane Fundacji TV Puls „Pod Dębem”. Fundusze z bloku wesprą seniorów – uchodźców z Ukrainy.

Specjalny blok reklamowy będzie można obejrzeć 18 kwietnia o godzinie 17:30. Później stacja pokaże film „Jutro będziemy szczęśliwi”. Produkcja opowiada o mężczyźnie prowadzącym beztroskie życie, który musi nagle dojrzeć – dowiedział się, że ma córkę.

W ostatnim czasie koncentrujemy się, jako Fundacja, na pomaganiu seniorom-uchodźcom z Ukrainy. To osoby samotne, chore, którym w jesieni życia przyszło zmierzyć się z wielkim dramatem wojny. Jest to dla nich ogromnie bolesne doświadczenie. Angażujemy się w wiele działań pomocowych, a jednym z nich jest przekazanie wpływów z charytatywnego bloku reklamowego #TvPulsSeniorom właśnie na rzecz Seniorów z Ukrainy. Razem możemy więcej! – powiedziała Erin Dąbska, Prezes i Założycielka Fundacji TV Puls „Pod Dębem”.

Jako Telewizja Puls od lat wspieramy podopiecznych Fundacji TV Puls „Pod Dębem” – a w obecnych, niełatwych czasach działamy jeszcze intensywniej. Już teraz serdecznie dziękuję wszystkim naszym Partnerom za ponowne zaangażowanie i udział w charytatywnym bloku reklamowym #TvPulsSeniorom – powiedział Dariusz Dąbski, Prezes Telewizji Puls.

Fundacja TV Puls „Pod Dębem” jest organizacją, która nieprzerwanie od 2013 roku pomaga Seniorom. Uwrażliwia na potrzeby osób starszych, ich sytuację, edukuje, buduje zrozumienie i międzypokoleniowy dialog. Ponadto wspiera mentalnie i materialnie potrzebujących przedstawicieli „Srebrnego Pokolenia”. Pomysłodawczynią, założycielką i Prezesem Fundacji TV Puls „Pod Dębem” jest Erin Dąbska.