Chojnowska, Nosel i Strycharczuk dołączyli do redakcji Superstacji. Zmiana formuły serwisów informacyjnych

  • Telewizja
  • Polsat
Autor: mtom

Do redakcji Superstacji dołączyli nowe osoby – wśród nich są Katarzyna Chojnowska, Kamil Nosel i Adam Strycharczuk.

Katarzyna Chojnowska gospodynią „Ze świata”

Od 21 września Katarzyna Chojnowska jest nową prowadzącą program „Ze świata”. Zastąpiła Agnieszkę Ludwisiak-Wypior, która nadal pracuje w redakcji. Chojnowska do 2019 roku była związana z Telewizją Polską – jako m.in dziennikarka redakcji zagranicznej TVP INFO. Współpracowała również z Radiem Dla Ciebie i Gazetą Współczesną.

Strycharczuk nowym gospodarzem „Z pierwszej strony”, Nosel reporterem

Adam Strycharczuk i Monika Goździalska, MBOG/Superstacja

Adam Strycharczuk współprowadzi z Moniką Goździalską program „Z pierwszej strony”, w którym wspólnie komentują najnowsze doniesienia z życia gwiazd oraz goszczą w studiu aktorów i muzyków. Strycharczuk jest wokalistą oraz współtwórcą youtubowego kanału „Na Pełnej”. Zwyciężył dwunastą edycję programu „Twoja twarz brzmi znajomo”, a od 13. sezonu pełni funkcję jurora w wspomnianym show.

Kamil Nosel, fot. MBOG/Superstacja

Natomiast Kamil Nosel został reporterem programu „Z pierwszej strony”, gdzie w segmencie „Celebryckie puzzle Nosela” pyta przechodniów czy rozpoznają wybraną gwiazdę, pokazując tylko losowy fragment twarzy.

Zmiana formuły Supernews

Do redakcji Superstacji dołączyła Adrianna Borowicz, dotychczas związana z TVP Polonia i programem „Polonia 24”. Borowicz prowadzi Supernews oraz „Magazyn reporterów. Interwencje”. Natomiast Marek Gawroński i Małgorzata Chodkowska pożegnali się ze stacją. Natomiast serwisy informacyjne w Superstacji zmieniły swoją formułę – zrezygnowano z lektorów i ich komentarzy, a materiał w całości realizowany jest przez reportera.

Adrianna Borowicz, MBOG/Superstacja