Co w letniej ramówce RMF MAXX?

  • Radio
  • Grupa RMF
Autor: rafs

Oto, co RMF Maxx przygotowało w ramach swojej letniej ramówki w 2024 roku.

Na antenie RMF MAXX od 1 lipca startuje nowa zabawa. Będzie początkiem wielkiego świętowania 20. urodzin stacji, przypadających 27 września. Codziennie słuchacze będą mieli szansę wygrać nawet 20 tys. zł i wiele innych, atrakcyjnych nagród, a w wielkim urodzinowym finale zawalczą o 100 tys. zł.

W letniej ramówce RMF MAXX znalazło się kilka nowych audycji. W weekendy słuchacze mogą pozdrowić przyjaciół, podzielić się swoją historią z wakacji i usłyszeć siebie na antenie RMF MAXX w programie „Głosówki z wakacji” (12-17). Poza tym część programów będzie nadawana spoza studia radiowego – dziennikarze RMF MAXX w soboty i niedziele pojawią się w różnych miejscach Polski by opowiedzieć historie z nimi związane.

Bilety do wygrania w RMF MAXX

Przez całe wakacje RMF MAXX będzie obecne na największych festiwalach muzycznych m.in. Beats for Love, Sunrise Festival, Colours of Ostrava i Audioriver Festival. Na antenie pojawią się transmisje i relacje, a słuchacze będą mogli wygrać bilety na koncerty.

Codziennie w wieczornym paśmie „MAXX Party MIXX” (pn.-niedz. 20-24) pojawią się największe hity w specjalnie przygotowanych setach DJ’skich