„Comedy Club” Comedy Central nowością ESKA TV

  • Telewizja
  • Polsat
Autor: mab

19 marca na antenie ESKA TV zadebiutuje program „Comedy Club”. Co weekend antenę stacji będą przejmować polscy stand up’erzy.

„Comedy Club” to program produkowany dla Comedy Central, stacji należącej do ViacomCBS. W programie polscy stand up’erzy i aktorzy prezentują swoje monologi. Widzowie ESKA TV zobaczą odcinki z udziałem między innymi: Wiolki Walaszczyk, Rafała Rutkowskiego, Tomasza Jachimka, Ewy Błachnio, Michała Pałubskiego, Pauliny Potockiej, Damiana Usewicza, Magdy Kubickiej i Jacka Stramika.

Eska TV to marka lekka i pozytywna. Ma bawić, poprawiać humor i umożliwiać, chociaż na chwilę, oderwanie się od rzeczywistości. W Eska TV wierzymy w siłę uśmiechu, a stand-up idealnie wpisuje się w klimat naszej stacji. Comedy Club ma urozmaicić rozrywkową ofertę kanału. Tę propozycję szczególnie dedykujemy użytkownikom telewizji naziemnej, w ofercie której nie ma dostępnych tego typu programów – dominują za to klasyczne formy rozrywkowe, takie jak kabaret – mówi Agata Suchecka, Brand Manager ESKA TV.

Pierwsza premierowa emisja „Comedy Club” w ESKA TV zaplanowana jest na sobotę, 19 marca godzinie 22:00. W niedzielę o godzinie 21:00 widzowie zobaczą powtórkę sobotniego odcinka, a bezpośrednio po nim o godzinie 22:00 zaplanowana jest kolejna premiera.

Kolejne program ViacomCBS w ESKA TV

„Comedy Club” będzie kolejnym formatem ViacomCBS, który pokaże ESKA TV. Stacja codziennie po godzinie 23:00 zaprasza na reality show „Warsaw Shore”, a także „Ex on the Beach”. Wcześniej kanał pokazywał również serial paradokumentalny „Taki lajf” oraz programy „Catfish” i „Dopasowani”.