Cykl „Przyjemna zima” w Warner TV. Jakie filmy będą nadane? [LISTA FILMÓW]

  • Telewizja
  • TVN Warner Bros. Discovery
Autor: rafs

Warner TV w styczniowe soboty będzie nadawał cykl „Przyjemna zima”.

W jego ramach stacja pokaże horrory i filmy katastroficzne kina amerykańskiego. Stacja nada cztery filmy – „Dom w głębi lasu”, „Zagłada Los Angeles”, „Posejdon” i „Oszukać przeznaczenie”. Pierwszy z nich to historia bohaterów, którzy są przekonani, że czekają ich sielankowe wakacje na odludziu i będą mogli tam imprezować bez zahamowań. W pobliżu domu na ustroniu spotykają mężczyznę, który mówi, że wskaże im drogę – jednak wracając, muszą zdać się wyłącznie na siebie.

W drugiej z produkcji widzowie zobaczą historię trzęsienia ziemi w tytułowym mieście. Głównym bohaterem jest dziennikarz John Benson, który wciąż czeka na przełom w swojej karierze. Otrzymuje szansę od losu: może relacjonować katastrofę. Jednak praca na miejscu zdarzenia oznacza, że nie może być w tym samym czasie z pozostawioną samej sobie rodziną.

W trzecim z filmów bohaterami historii są pasażerowie statku wycieczkowego. Szykują się oni na luksusowe obchody Nowego Roku i wystawną imprezę. Ich plany ulegają drastycznej zmianie, gdy w statek uderza wielka fala i wywraca go. Bohaterowie są zdani na siebie. a otwarcie każdej kolejnej kabiny może przybliżyć ich do wydostania się na powierzchnię lub spowodować jeszcze większe zalanie. Ostatnia produkcja to opowieść o grupie osób walczących o życie. Jednak historia tych postaci jest inna, niż bohaterów większości kinowych produkcji katastroficznych. Mają bowiem jedno, niemal niemożliwe do wykonania zadanie: muszą oszukać tytułowe przeznaczenie. 

Filmy w cyklu „Przyjemna zima” w Warner TV

7.01 – „Dom w głębi lasu”,

14.01 – „Zagłada Los Angeles”,

21.01 – „Posejdon” 

28.01 – „Oszukać przeznaczenie”

Wszystkie produkcje będą w wymienione soboty o godzinie 21:00.